Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban ...
#1
salut! miam facut in sf user pe forum ^_^

ash dori si eu un unban pe servar

banul lam luat de la evolve ... sunt un codat infect Sad Big Grin

nu mia facut poze nimic ...

banul este permanent : 89.34.48.187

cu respect , spooky
#2
ok ! bine ai venit pe forum , vom vedea situatia ta !
#3
ban pt aim...nu am facut poze nu era nevoie....am dat 10 min intruna mesaju instaleaza sXe...dak vrei scoatei banu..oricum nu mai poate juca decat dak ishi baga sXe...baftaSmile
#4
pt a dat ban pt aim trebuie sa te uitzi pe mine

nu sa stai la ekipa adversa si sa joci

adminul il ai pt a ajuta servarul, cat timp eshti intrat. dar se pare ca tu ai admin doar pt a da ban la vrajeala, uau ma omorat, uau da numai capuri :O, hai sai dau ban

in viitor itzi sugerez sa te uitzi pe persoanele suspecte de coade


ps : eu propun sa scoatetzi kestia cu SXE injected sau cum o fi ... nu are rost,cred ca sunt destule coade care sa treaca de sxe injected,hl guard,vac. daca e sa intre vreun codat, tot intra , dar spre bucurie noastra mai sunt admini pe servar. parerea mea de jucator. cum era si Cheating death ... tot intrau nAbi cu wall si toate prostiile pe servare.
#5
mah...dadeai numa hs...nu faceai nici un kill normal...numa hs...si luai cate 3-4 pe tura in hs...dami pace...crezi k imi mai pierd tp sa te verific din moment ce ii clar....si tziam zis de ns cate ori sa instalezi sXe....si nu vb prostii...momentan Catalin zice k nu este cheat care sa treak de sXe-injected v5.8
#6
s0z vrei sa incep sa sufar cu tine in legatura cu cs-ul?

cand o sa ajungi tu la baraje pt divizia A sa ma anuntzi

tiam zis .. daca cineva da numai cap nu inseamna ca e codat.

dar ce sa vb cu tine .... o tzii pe a ta ... un owner ceva .. unban va rog. multumesc

PS : ROG SA SE FACE REGULA PE SERVAR : BAN SA SE DE DOAR CU POZE SAU CU DEMO. CAND CINEVA FACE RECLAMATZIE SA FIE DOVADA PT BAN. ASTA E CEA MAI BUNA REGULA . SI SA SE APLICE PEDEPSE PT ADMINII CARE DAU BAN-uri AIUREA. MULTUMESC! SI SPER SA FIE DE FOLOS IDEILE MELE !
#7
valea de aici ati vorbit destul pe tema asta. no demo no poze, s-a dovedit ca nu iese nimic in astea. acum codul a ramas la aprecierea umana nu a tuturor softurilor pt pacalici. a zic aim, atunci aim e. si daca e greseala atunci se stie ca piro e om si nu robot...si a gresi e omeneste, dar tu nu ai dovezi ca nu erai codat, daca tot vrei sa aplicam o psihologie, hai sa o aplicam pe cea inversa... nu sa dovedeasca adminu ca ai cod, dovedeste tu ca nu ai cod....ai cum? n-ai cum. punct si pa...te-am pupat din mers...vacanta placuta
#8
playa imi esti amic da te anunt un lucru ... la ultima conferinta eu am cazut de fraer ca am dat ban la cineva si nu aveam cum sa demonstrez ca are cod chiar daca stiu 100% ca avea cod ... deci daca nu ai cum sa demonstrezi scoatei banu si cauta dovezi inexistente sa demonstrezi ca are cod ....

PS: nu el trebe sa demonstreze ca joaca fara coduri .... tu in calitate de admin trebuie sa demonstrezi ca are coduri cu dovezi ca deaia ai admin ! ,, asta ti-am ziso asa ca fapt divers ...ca daca so bagat unele reguli banale pe server , macar sa se respecte in mod egal pt fiecare player ... sau atunci pe cine banez eu fara coduri sa se dea unban .. si pe cine banezi tu sau piro fara dovezi sa ramana banu? aiurea ...
#9
nu am facut decat sa iau apararea lui evolve...nu stiu cine e spooky...nu stiu cine e zuzu....nu stiu cine e evolve....nu stau sa pazesc pe nimeni....doar luam apararea unuia


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)