Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban George(will.I.am.)
#1
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 356
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Game Destroyed
[AMXBans] Reason : ' Game Destroyer '
[AMXBans] You can complain about your ban @ bans.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 55081105 '
[AMXBans] Your IP : ' 92.80.212.68 '
[AMXBans] ===============================================
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Salut sunt George(will.I.am.) am primit destroy pe harta de_dust2 pe 24 februarie pe la 12 seara si as dori sa stiu si eu de ce am luat destroy...Rog adminul cu pricina sa posteze o dovada
Multumesc anticipat!
#2
care admin ?
#3
Salut si bine ai venit pe forum !!! Din cate am vazut banul a fost scos !! Cine a dat destroy la un jucator cu steam ??? Sa i se taie capul la admin 2 3 4 litere !!! Smile
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#4
inca asteptam o dovada ceva Smile
#5
crezi k dak cineva joaca de pe steam e o dovada clara k nu poate juca cu cod?iti spun k si de pe steam se joaca cu coduri(vezi cei de pe playzeek sau gather-network..sunt atatea demo cu coduri) Smile)
#6
+1 kento
Steam-on nu mai inseamna neaparat fara cod. Acum 2-3 ani poate ca asa era...
#7
Cod pe steam este stie toata lumea dar daca ai steam nu joci cu cod pe u-s,joci pe gathere/competitii, nu are rost sa iti banezi contul pentru un public.
#8
(02-27-2013, 11:43 PM)sKlembar Wrote: Cod pe steam este stie toata lumea dar daca ai steam nu joci cu cod pe u-s,joci pe gathere/competitii, nu are rost sa iti banezi contul pentru un public.

exact,, si eu tot pe ideea asta merg..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#9
asa-i, in cea mai mare parte nu se intra cu cod pe steam pe servere gen u-s...dar sunt si care o fac, deci nu prind rau dovezile .
YES, OH MY GOD
#10
Se intra si pe public, nu toti care au steam joaca gathere sau competitii! Totusi cine a dat ban!
#11
Dey,banul nu a fost scos...si eu va inteleg pe toti ca daca ai steam poti avea si cod,dar eu unul vreau sa vad dovada de la adminul cu pricina...nu ss,nu demo,nu mi-a facut nimic si ban...eu chiar nu inteleg cauza banului...
#12
unban done!
#13
Mc JaMMiN...Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)