Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tricouri
#1
dj ce se mai aude de tricourile alea?
cand ne intalnim sa punem cate 20 de lei daca vrem sa fie inscriptionate doar pe fatza sau 30 fatza/verso
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
despre ce tricouri este vorba ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
o fi vorba de asta ?
#4
:-? :roll:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
nu....ei sunt sponsori la un local din iasi.si a zis dj la o intalnire ca vrea sa facem niste tricouri cu numele localului si ceva legat de server...o sigla...si sa ne facem niste tricouri cu sigla aia...iar sigla aia va fi si in restaurantul ala...etc....ar fi bine sa mai facem o intalnire.sa mai socializam si sa vb si despre asta.sper sa nu fim iar 5
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
la conferinta facuta cu mihai pe ''scaip'' sa stabilit sa ne intalnim duminica Smile poate vom vb atunci
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
DanutzZ lasa ca o sa fim 6 cu tot cu tine :roll:
#8
laurentzii Wrote:DanutzZ lasa ca o sa fim 6 cu tot cu tine :roll:


sa speram ca vom fi 6...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
Eu unul vin 100%, dar cu prietena..
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
care nu vine are promisa o ranga de la mine clar !! Tongue glumesc.... dar o bata tot ii dau Smile)
#11
darkclan Wrote:Eu unul vin 100%, dar cu prietena..


daca vii cu fimeita aia care ARA pamantu cu ea .. mai bine o lasi acasa ... ca nu vrem sa ne ferim din directia ei .... atunci cand te are in vizor .. si mai are si chef atunci pe loc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#12
cu tricourile , situatia inca e in discutie !
acuma voi daca puteti si vreti sa scrieti pe vreun tricou de al vostru cs.u-s.ro cu un font aleatoriu , e perfect , noi am facut tricouri in care scria pe fatza <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.u-s.ro">www.u-s.ro</a><!-- w --> si pe spate
cs.u-s.ro
cine vrea sa faca tricou sa faca , noi cand o sa facem o sa va anuntam , e vorba si de sponsori !
#13
in caz de se vor face tricouri de astea sa va ganditi si la mine ... la tricouri categoria Biscuite ... P.s ... nu ma uitati Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)