Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
svr
#1
Ce se intampla cu serverul ? Functioneaza pe lemne ? Lasand la o parte gluma; astazi a cazut de 10 ori. TY!
#2
Sincer ai dreptate ! Din cate am vazut , se blocheaza server-ul celor care sunt abonati la rds!
#3
asta inseamna ca la 99% din server.. ca aproape toti sunt pe rds .. inafara de rad
#4
Sa nu exageram ! 60 % rds , restul fiind cliknet si romtelecom care nu au probleme cu serverul din cate am vazut!
#5
Eram si eu pe server si au primit kick vrio 5-6jucatori o data (ca nu sau miscat) adica a cazut doar la cei rds ..



p.s nu tot sv e tot rds am ramas vrio 17pe srvWink era cbble
#6
clicknet sau romtelecom e una si aceiasi chestie Smile

am observat ca atunci cand serverul e full unii playeri se blocheaza ( ulterior li se da automat kick pt afk ) chiar am fost intrebat de catre un prieten de ce ii da mesaj gen "cl_message..."cu rosu' in coltul dreapta.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
si mie mi se intampla asa...
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#8
si mie mi-a cazut de vreo 20 ori ieri si azi
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#9
same to me in masa pe gheata...
#10
se blocheaza prea prea prea des....nu apuc sa joc 10 min ca pac ..eroare..apoi ca sa mearga tre sa mai astept vreo 5 -7 minute pe putin
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#11
SI ASTIA DE PE RDS CE TREBUIE SA FAC SA ISI SCHIMBE NETU ? :lol:
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#12
da stiu am si eu aceeasi problema (sunt in iasi de duminica)
Am vb. acu cu un prieten din bt care se intalneste cu adminul retelei in seara asta. Se pare ca sunt afectati numai cei de pe rds iasi ... nu pricep de ce. S-ar putea chiar sa nu fie o problema de la mine... Am auzit de un nou exploit care blocheaza serverele de cs dar inca nu s-a aflat de un "fix" pentru el. Oricum e ciudat ca sunt afectati numai cei de pe rds. Mai mult ... primesc multe erori pe server din cauza patch-ului de steam. Inca ma mai gandesc daca sa-l tin sau nu ... se pare ca a fost foarte p r o s t facut.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#13
si mie imi face figuri si sunt pe rds.
#14
Catalin Wrote:da stiu am si eu aceeasi problema (sunt in iasi de duminica)
Am vb. acu cu un prieten din bt care se intalneste cu adminul retelei in seara asta. Se pare ca sunt afectati numai cei de pe rds iasi ... nu pricep de ce. S-ar putea chiar sa nu fie o problema de la mine... Am auzit de un nou exploit care blocheaza serverele de cs dar inca nu s-a aflat de un "fix" pentru el. Oricum e ciudat ca sunt afectati numai cei de pe rds. Mai mult ... primesc multe erori pe server din cauza patch-ului de steam. Inca ma mai gandesc daca sa-l tin sau nu ... se pare ca a fost foarte p r o s t facut.
cauta si tu alt patch pt steam, poate din cauza asta e. stiu ca era unul care iti arata in consola cine are si cine nu are steam(status)
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#15
si mie mi-a cazut ieri de vreo 10 ori..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)