Poll: Vrei sa fie setat sv_airaccelerate 10?
You do not have permission to vote in this poll.
DA
73.68%
14 73.68%
NU
26.32%
5 26.32%
Total 19 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sv_airaccelerate 10
#16
:lol: :lol: :lol:
#17
Zuzu Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:daca nu... fiecare admin pune el comanda in consola pe fiecare harta

demult tin minte ca asa faceam cand ma rugau player'iii

amx_cvar sv_airaccelerate 10


Smile))) . e cea mai usoara metoda de a pierde adminul
nseamna ca pe mine nu m-a prins nimeni sau era voie Wink)
#18
s-a discutat de prea multe ori si cum spunea si zuzu , NU se schimba air accelerate
Ca tot vorbesti de handicap il au destul playerii care nu joaca cu bhop
Cu setarile actuale poti sari pe orice cutie vrei si oriunde .. daca nu stii tu cum sa sari asta e alta problema + ca jocul nu tine de care sare pe nush ce cutie sau care se urca nu stiu pe unde sa se ascunda
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#19
Ba uite ca tine foarte mult de airaccelerate. Cand tu incepi sa tragi in mine, eu poate incarc arma si incerc sa scap dupa un colt, sa sar dupa el, dar nu pot ca trebuie sa sar FIX DREPT! Cu airaccelerate pot sa sar si sa ma intorc la 180 de grade, aici pe server sar si daca ma intorc la 180 de grade ma duc tot in fatza, si uite ca tu reusesti si ma omori. M-a afectat sau nu? Bineinteles ca m-a afectat ... conteaza foarte mult, chiar daca tu crezi ca poti sa sari pe orice cutie, sa stii ca nu poti, sunt unele unde trebuie sa te duci in stanga in dreapta, sa ocolesti coltul sa faci combinatii, dar asa ... AI SARIT, AI ZBURAT IN FATZA PRECUM O GAINA fara directie...

Eu nu zic nimic de alias-ul pentru bunny hop, ci doar de airaccelerate ... si apropo, pe steam nu mai merge alias-ul pt bunny hop ca au facut cei de la valve update de mult tare, deci eu chiar cred ca ar trebui bagat iar sv_airaccelerate 10.
#20
tocmai ti-am spus ca nu se schimba nimic
si kkt-ul ala ca sa sari tu ca jmecherul, bine ca nu merge ca m-am saturat sa omor curci saritoare
nu are nici o treaba update-ul de la valve cu niste bind-uri puse

PS: topic closed.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)