Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie dmX
#1
PROPUN sa facem un campionat de COUNTER STRIKE ! asa poate mai ridicam nivelul serverului... dam massuri facem reclama ceva acolo.Se strang iara clanuri pe srv oameni etc.. si poate aducem ceva lume.E DOAR O SUGESTIE!! numi sariti in cap cu comentarii stupide ms.
#2
deacord

am zis clar...dupa ce dau bacu si ma inscriu la faculta vreau sa imi caut sau sa imi fac un clan klumea si stabil

campionat ar fi super
dar info: pana in 2 iulie am bacu...si pana in 17-20 iulie max am inscrierile

dupa 20 sigur o sa fiu free...dak facem un campioat prin august...o sa fie superrrrr


da pana atunci...sa dam anuntzuri...sa se stranga clanuri...k pana in august avem tp sa strangem si 36 de clanuriSmile)

bafta...si de ocupat sa se ocupe cineva capabilBig Grin

dak poate jst...k am vaz k el o incercat sa faca campi..etc...aqma ar fi momentuBig GrinBig Grin:


bafta Big Grin
#3
mai asteptam si alte pareri. jst?
esti disponibil?
dak da bine dak nu tot bine.
#4
server war? aveti?
#5
in august ? cand toata lumea pleaca in vacanta ? acuma ? altii au atestate / examene / bac , mai bine ramanem cu vorbe prin cartier / amici / prieteni / tatici / mamici / frati / surori / purcel / catel . . .
#6
playa Wrote:server war? aveti?

din cate stiu avem 2 servere unu non steam si unul steam. din 2 servere se va putea juca pe unul...
#7
1.sunt cu casa in renovare acuma..daca ar fi sa organizez luna asta sau viitoare ( daca am cu cine ) nu e problema.am timp oricand..
2.la inceputu luni august plec la mare si stau pana in septembrie
3.nu se pune problema de servere totul e sa aiba cine sa joace..( va dau eu servere)

ps:cand ma strofocam ca fraieru acu 3-4 luni nu ati vrut nici unu..(+dadeam si steam-uri moca )
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#8
dak ai timp luna viitoare e totul ok.Restul sunteti de acord? facem campionat sau nu?
#9
din cate tin minte, ca rezultat a ultimului campionat de cs de pe serverul nostru a fost micsorarea numarului de playeri pe server. daca aveti baieti cu steam nu aveti decat sa jucati pe steam.u-s.ro pt ca pe cs.u-s.ro nu o sa aveti cum. nici nu vreau sa aud din nou ca serverul nostru a fost parolat sa se joace un campionat. ce facem....fugarim si ultimii jucatori care ii mai avem?
#10
Pai presupun ca dmx propune sa facem un campionat steam only,dar a uitat sa mentioneze Wink non-steam nare rost Smile vine un team pro steam only si joaca contra unora care isi fac clan sa se laude prin clasa ca au clan si joaca 2 runde si incep:"Ba da astia au coade" , "Uite-l ce hs mi-a dat prin perete" , "De unde ai stiut ca is acolo?".....eu is pro campionat pe steam.u-s.ro asa ridicam sv Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
evident k steam only

k si clan imi fac tot playeri pe steam only

si pe steam oriqm ii tot tp free...si putem juca oriknd Big Grin

aqma pe rand:
1. cine se ocupa de campionat? (capabil, responsabil si cu mult tp liber)
2. knd incepe campionatu?
3. dupa ce ati hotarat 1 si 2...anuntzati regulamentu...si unde se inscriu clanurile...numar de clanuri: nelimitat...dak data de incepere este mai pe sf vacantzei...si dupaia vedem cum faceti

bafta
#12
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=6&t=4021">viewtopic.php?f=6&t=4021</a><!-- l -->

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=6&t=4022">viewtopic.php?f=6&t=4022</a><!-- l -->


de campionat ma ocup eu ..da exista o problema..vreau si eu sa joc Wink)

cand am stras macar 6 clanuri ii dam "go go "
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#13
ce facem? Smile incepem sa dam drumul la inscrieri sau nu?? Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)