Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie!
#1
Sugerez si eu o mica chestie ... ca sa nu mai aiba voie Orice jucator pe harti(a) din cauza ca ii exact ca si cum ar avea Wall si nu ii corect de cei care is jos pe harta si 2-3 pe harta si deodata auzi ca ala ii codat ca ala are wall ca ala da prin pereti ca ala nush ce ... nu mi se pare corect fata de restu playerilor care nu joaca asa de amuzant ca restul ... rog sa se ia masuri ... macar sub forma de reguli ale hartilor
sa dau si cateva exemple de harti
- de_dawn
- de_nuke_iarna
- de_dust


la cele mici nu cred ca este vreo problema ca se poate urca lumea pe harta ca nu prea au timp

_________/<_________


Va Multumesc anticipat !
#2
da stiu...hartile astea au bug's cam mari...si sunt mai multe...in special dust-urile

da mai sunt buguri..k dak te urci pe unu si sari...poti sa treci si prin tabla...pe nuke si assault de expl...sau unde mai sunt harti cu tabla deaia subtire

da nu trebe neaparat regula scrisa...pe cine prinzi k foloseste bug's dealea sa se urce pe harti ii dai slay...si ii zici k este interzis...si gata...dak trebe neaparat si scriu la reguli de harti...k nu mi greuTongue...cum vretiBig Grin
sa auzim mai multe propuneri la sugestia ta

bafta
#3
Sunt de acord cu propunerea lui laurentzii
#4
si eu sunt de acord ! ori joci la placere ori la rank Smile la faza asta cu bugurile o sa sara in aer rankistii :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
Eu nu am inteles, cum adica sa nu aiba voie orice jucator? Faceti lista cu aia care nu au voie? Sau te refereai la altceva?
#6
se referrea ca NIMENI sa nu se urce pe harta de exemplu. la nuke-iarna
#7
eu cred asa...odata ce asa e facuta harta asta e...se poate urca pe harta trebuie lasat Smile eu nus cu rank,cu urcatul pe harti cine a jucat cu mine stie Smile dar cred k ar trebui sa se lase Wink asta e jocul nu e perfect si unii profita de asta Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#8
nu sunt de acord
e free server
asa ca ,..pls |!
#9
Dj daca vrei iti fac si demonstratie ca daca esti sus pe harta TU il vezi pe ala de jos si ii dai exact ca si cum ai avea Wall un lucru asi zice pur si simplu Considerat Innacceptabil .... dar eu am dat sugestie ...


Evo chiar asi vrea ca sa scrii caci cum ai zis si tu nu iti este greu .... doar daca Sunt Ownerii de acord


Presupun ca la sugestii ii dreptul la libera alegere ce vrei ca sa zici ... si am dat cu parerea nu cu paru :lol: vorbele romanesti :roll:
#10
CS.U-S.RO FREE GAME SERVER park asa se chema srv :!:
#11
ok ...pls .... close topic
#12
Laur sincer eu am vazut fffff rar playeri pe u-s care se urca pe harta Wink pentru mine e tot una daca s-ar baga aceasta regula,dar nu mi se pare normal Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#13
este free server , nu mai veniti cu faze de genu asta pls !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)