Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie...
#16
Da, si in acelasi timp scoatem 3 admini de la coada, dar nu in functie de skill, ci in functie de prezenta pe server!
#17
playa Wrote:Da, si in acelasi timp scoatem 3 admini de la coada, dar nu in functie de skill, ci in functie de prezenta pe server!


Ar fi cel mai bine asa, TOP 3 Admin - Top 3 Admin "neseriosi" OUT! Confusedhock: Confusedhock:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#18
bine dey Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#19
xplayer Wrote:facetzi cum credetzi voi ca ii mai bine Big Grin

Iar te bagi ca musca in .... lapte !!! Macar daca ai raspuns la topic zi ceva folositor nu.... in fine
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#20
a primit admin fr0zen, am vazut ca luna trecuta nu i-ati dat ca a fost in top.. cu ocazia asta va rog trecetil si in "analele forumului".
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#21
parerea mea in privinta serverului gol: a fost vacanta, iar cei care lucreaza in concedii, etc ... ceva normal in perioada aceasta
de acu incepe scoala/facultatea ... gata cu plimbarile ... iar serverul o sa se umple la loc ....
e bine ca s`a renuntat cu regula semnelor la nick desi mie imi placea (eu unul as fi pentru o regula fara semne dar sa fie voie cu spatiu la nick) dar totusi multi ieseau de pe server doar pt k erau nevoiti sa schimbe numele Sad
eu unul nu prea mai am timp sa joc pe server cum jucam la inceput ... probleme la servici (s-a marit volumul de munca) etc, dar in schimb intru cateva minute si ies daca am timp (in special dimineata cand nu sunt admini pe server) si de multe ori cand intram prindeam pe vreo unul cu cod ...
#22
cred ca bogdanel are dreptate in privinta serverului gol. eu unul cred ca o sa se mai umple dupa 15 sept / 1 oct.
cat despre ce spunea dey mai devreme cu top 3 / bottom 3 suna bine. la urma urmei, daca un admin nu intra pe server (sau macar nu se oboseste sa ne anunte pe forum ca are ceva probleme si de aia intra mai rar), atunci cred ca ar trebui retrogradat la slot, macar pentru o perioada.
#23
de acord cu dutzu 8)
#24
Hmmm pana la urma cum ramane Top 3 admin si Top 3 rusine afara ? :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#25
Intru azi pe server si ce vad? 14-0 pentru tero , evident majoritatea adminilor la tero si unu nu echilibreaza ... intru peste 3 ore , la fel 18-2 pentru ct , aceasi poveste. Aveti comanda amx_transfer nume , folositi-o! Inainte cu cateva minute sa se termine harta , dati la vot o mapa sau intelegeti-va intre admini , nu vreau sa mai vad ce am vazut astazi , cu 7-8 admini on.. sa se schimbe mapa singura intr-o mapa de rahat ca adminii dorm.. Marirea de admin se face in functie de activitatea pe server , puteti sa aveti 1000 de ore si sa fiti in top 1 mondial ca nu primiti marire daca stati ca o leguma pe server si nu folositi comenzile pe care le aveti. Acuma cateva luni am suspendat vreo 20 de admine , chiar nu vreau sa incep o noua sesiune. Fiti admini , nu playeri cu accese !
#26
Zuzu Wrote:Intru azi pe server si ce vad? 14-0 pentru tero , evident majoritatea adminilor la tero si unu nu echilibreaza ... intru peste 3 ore , la fel 18-2 pentru ct , aceasi poveste. Aveti comanda amx_transfer nume , folositi-o! Inainte cu cateva minute sa se termine harta , dati la vot o mapa sau intelegeti-va intre admini , nu vreau sa mai vad ce am vazut astazi , cu 7-8 admini on.. sa se schimbe mapa singura intr-o mapa de rahat ca adminii dorm.. Marirea de admin se face in functie de activitatea pe server , puteti sa aveti 1000 de ore si sa fiti in top 1 mondial ca nu primiti marire daca stati ca o leguma pe server si nu folositi comenzile pe care le aveti. Acuma cateva luni am suspendat vreo 20 de admine , chiar nu vreau sa incep o noua sesiune. Fiti admini , nu playeri cu accese !

cred ca ar functiona intruirea adminilor daca iti aplici in continuare metoda, suspenzi admine pe o perioada de 5 - 7 zile. Eu is singuru care imi fac bind uri, restu din comoditate asteapta sa apasa eu vre o tasta. True story!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#27
verde is de accord cu tine ... recunosc nu am nici un bind pt rr ... o sa incerc sa imi fac k nu e greu Big Grin
PS: Smile) matinal mai esti Smile)
#28
stiu ca am facut parte din sesiunea lui zuzu de suspendat admine Smile). tocmai pe acelasi motiv, cu echilibratul.
adevarul e ca iti piere cheful de joc cand vezi ca vin aia peste tine si nu faci nimic. tocmai de aceea eu, unul, sunt pro amx_transfer. sau sa ne intelegem pe amx_chat intre noi, ca doar suntem oameni Smile)
#29
Am mai vazut eu faze gen se transfera cand vede ca nu mai merge echipa, stiu ei aia care is! :mrgreen:
#30
Din ce am observat pe server cam 80% din jucatorii serverului vin din alta parte avand in vedere ca nu cunosc serverul tot se chinuie sa deie resetscore. Cred ca ar fi bine totusi si introducerea acestui plugin nesemnificativ.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)