Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie...
#1
propun sa renuntam la chestia cu semne in nick pt k asa se goleste de tot serverul...azi am intrat erau 16...am sch nick la vreo 2 apoi au inceput sa iasa..sincer nu prea vad rostul regulii asteia...



va astept cu pareri opinii Smile
#2
kento Wrote:propun sa renuntam la chestia cu semne in nick pt k asa se goleste de tot serverul...azi am intrat erau 16...am sch nick la vreo 2 apoi au inceput sa iasa..sincer nu prea vad rostul regulii asteia...



va astept cu pareri opinii Smile
La randul meu consider ca servarul iar este intr-o pasa proasta .. nu prea se mai intra...ai seara mai ales ..daca nu ma insel..servarul nostru e gol....si nu se pot sa aduce jucatori si sa ii obligi sa isi schimbe nick-ul ...cand ducem lipsa de ei Wink
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
#3
de acord cu kento + faza cu resetscore la fel ies jucatori din cauza asta Smile
#4
perfect de acord cu kento
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
deacord cu ce a zis kento
#6
ii de ceva vreme kestia asta .... si kiar am incetat a schimba pe nickuri ............... numa se iau in gura cu noi .... si ne inervam si ii poshetam Big Grin ...... deci mai bine evitam scandalu/serverul o fii mai plin .... Liber la nick ... si /rs daca se poate sa se reintroduca Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#7
de acord, dar sa vedem ce o sa zica gh0st, ar trebui repus plug in'u de /rs ...
#8
daca se poate se poate baga si un pluggin impotriva la bock cand te apropii de coechiperi sa se faca transparenti si sa treci prin ei .Big GrinBig Grin:ar fi bine Big Grin
#9
de ghost nu mai stiu nimic ... nu`l mai vad... nici in joc , nici pe mess.... ii de negasit Big Grin .... doar ii GHOST Smile
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#10
E in Romania de asta, sau cel putin era pana acum cateva zile.
TL
#11
daca citeati bine am zis clar de ce s-a scos plugin-url de resetscore ... dar daca nu va place sa cititi ce scriu eu e problema voastra.

mai dureaza pana ajunge marian acasa ca nu stiu de nici o regula cu semne
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#12
OK, din cate inteleg din ce ziceti voi, serverul e gol pentru ca e regula cu semne si ca nu exista resetscore,
deci renuntam la regula cu semnele si cata cand ai timp pune iar resetscore(vezi si tu tot ala care da erori sau altu.. nush).

deci dam lock topic pt 2 saptamani sa vedem diferenta daca se umple serverul sau nu.

aaa.. si odata cu introducerea resetscore automat nu mai este valabila regula cu "top5 ia admin" nu? sau ramane valabil?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#13
Regula cu top 5 propun sa ramana dar revizuita un pic TOP 3 !
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#14
dey1986 Wrote:Regula cu top 5 propun sa ramana dar revizuita un pic TOP 3 !
cred ca e bun asha cu top 3, voi ce ziceti?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#15
gh0st Wrote:
dey1986 Wrote:Regula cu top 5 propun sa ramana dar revizuita un pic TOP 3 !
cred ca e bun asha cu top 3, voi ce ziceti?


Da,ar trebui sa primeasca admin o saptamana, si sa fie monitorizat de ceilalti, dupa o saptamana tragem linie si decidem daca continuam cu el,sau ii dam slot!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)