Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie
#1
Am vazut ca nu este pe forum si as propune o categorie noua acea ar fi Fifa cred ca multi joaca si ar fi foarte interesant sa organizam si competitii.
#2
sTyLe Wrote:Am vazut ca nu este pe forum si as propune o categorie noua acea ar fi Fifa cred ca multi joaca si ar fi foarte interesant sa organizam si competitii.
asta e forum de counter strike! Daca sunt forumuri de fifa, crezi ca se discuta despre counter strike?
#3
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#4
playa Wrote:
sTyLe Wrote:Am vazut ca nu este pe forum si as propune o categorie noua acea ar fi Fifa cred ca multi joaca si ar fi foarte interesant sa organizam si competitii.
asta e forum de counter strike! Daca sunt forumuri de fifa, crezi ca se discuta despre counter strike?
da stiu foarte multe forumuri de cs care au subcategorie de fifa ,cred ca in felul asta ar fi mai multi oameni care siar face cont pe comunitate.
#5
sTyLe Wrote:
playa Wrote:
sTyLe Wrote:Am vazut ca nu este pe forum si as propune o categorie noua acea ar fi Fifa cred ca multi joaca si ar fi foarte interesant sa organizam si competitii.
asta e forum de counter strike! Daca sunt forumuri de fifa, crezi ca se discuta despre counter strike?
da stiu foarte multe forumuri de cs care au subcategorie de fifa ,cred ca in felul asta ar fi mai multi oameni care siar face cont pe comunitate.
dc ti-ai face cont pt a juca fifa sau DOAR fifa pe un forum de counter strike ...care e logica ?Smile)sunt forumuri speciale pt asa ceva...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#6
Sunt de acord cu tine... o reordonare a comunitatii si adaugarea unuei noi teme ar face o impresie buna de la prima vedere. Eu as putea face un logo specific comunitatii. Este importanta adaugarea de noi sectiuni deoarece anumiti jucatori mai joaca si altceva in afara de Counter Strike...nu neaparat de Fifa, dar sa fie acolo o categorie de discutii. A si uitasem..am cateva intrebari?

1. Forumul accepta teme in format .bbtheme sau .php?
2. Nu se poate instala alte versiuni in afara de Php3, precum IP Board, Invision, vBulletin?
3. Forumul nu poate avea sub categorii ca aici?
http://img201.imageshack.us/img201/725/49831111.png
Adica ma refer cum sunt asezate...sub categoria principala.
#7
KaaOs Wrote:1. Forumul accepta teme in format .bbtheme sau .php?

OFFTOPIC: orice platforma s-ar instala mie unul imi place f tare sa ma abat muuult de la template si in niciun caz o alta tema nu s-ar potrivi... vezi exemplu de la dicutii generale cu onion.tuiasi care nu respecta nicio regula a niciunei platforme (in general) ci doar regula bunului gust si a simplitatii

Doar o parere.. don't kill me!
#8
Mircea.Radu Wrote:Am vazut ca nu este pe
dc ti-ai face cont pt a juca fifa sau DOAR fifa pe un forum de counter strike ...care e logica ?Smile)sunt forumuri speciale pt asa ceva...
da stiu foarte multe forumuri de cs care au subcategorie de fifa ,cred ca in felul asta ar fi mai multi oameni care siar face cont pe comunitate.

Nam zs eu ca isi face cont doar pentru fifa poate omu joaca si fifa si cs lafel de mult si in loc sa se duca pe forumuri de fifa mai bine joaca aici contra prietenilor.Si voi ziceati ca asta e forum de cs dar dc aveti matrimoniale ,ce legatura are cu cs?Daca vreti sa stiti toate comunitatile mari au categorie de fifa .Sau am uitat voi nu sunteti o comunitate mare sunteti o comunitate cu 40 de membri care doar 7 sunt online mereu.Asta pentru ca e organizat rau.
#9
Ar fi bun , mai jucam o fifa, o maslina, o altceva, inafara de cs!
#10
Ce cauti tu intr-o comunitate asa mica ca a noastra ? Ce cauti intr-un forum asa pr.ost organizat si cu o tema asa simpla?
#11
sTyLe Wrote:
Mircea.Radu Wrote:Am vazut ca nu este pe
dc ti-ai face cont pt a juca fifa sau DOAR fifa pe un forum de counter strike ...care e logica ?Smile)sunt forumuri speciale pt asa ceva...
da stiu foarte multe forumuri de cs care au subcategorie de fifa ,cred ca in felul asta ar fi mai multi oameni care siar face cont pe comunitate.

Nam zs eu ca isi face cont doar pentru fifa poate omu joaca si fifa si cs lafel de mult si in loc sa se duca pe forumuri de fifa mai bine joaca aici contra prietenilor.Si voi ziceati ca asta e forum de cs dar dc aveti matrimoniale ,ce legatura are cu cs?Daca vreti sa stiti toate comunitatile mari au categorie de fifa .Sau am uitat voi nu sunteti o comunitate mare sunteti o comunitate cu 40 de membri care doar 7 sunt online mereu.Asta pentru ca e organizat rau.
incearca putin sa schimbi 'tonalitatea', ca in felu asta nu te vad sa o duci f mult aici (atat pe server cat si pe forum) .
Sa ai o seara faina
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#12
mama ce analfabet esti ..... daca nu-ti place forumu dute tare si lasa-ne .
#13
Zuzu Wrote:Ce cauti tu intr-o comunitate asa mica ca a noastra ? Ce cauti intr-un forum asa pr.ost organizat si cu o tema asa simpla?
nici eu nush
#14
aberatii....nu da nimeni close????

p.s mai omule, dak nici tu nu stii ce cauti aici, cine ar trebui sa stie? stii melodia??? lana-neeeeeeeeee lasaaaaaaaaaa-neeeeeeeee!!!!!!!!!
noth!ng Heart u-s
#15
:lol: :lol: :lol: :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)