Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smantanosu (nesimtire)
#1
Continut:
- numele adminului : Smantanosu
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : Burlaku
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : este a nu stiu cata oara cand adminul smantanosu da dovada ca isi baga de-a dreptul picioarele in el server si in munca celor care se ocupa de server : injura tot timpul si cand primeste gag si-l scoate chiar daca e avertizat pt nesimtirea lui

- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa :
Supererou' tau (RADIO): Negative.
Teposul killed zuzu with awp
*** tata deVil killed maggot with a headshot from m4a1 ***
*** Supererou' tau killed tata deVil with a headshot from ak47 ***
Teposul killed Boris with awp
*SPEC* smantanosu : m a i f u t e t -ma mult la icre (am lasat spatiu sa se vada clar cum vb el fara cenzura de pe forum)
] amx_gag smantanosu

- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : sa isi piarda cate o litera la fiecare dovada de nesimtire din partea lui

Ps: nu am nimic cu tine smantanosule da te-am avertizat de atatea ori sa vb frumos pe server ( ce pretentii mai ai la playeri cand tu injuri?) am purtat o discutie cu tine acum ceva timp si ai dat dovada ca te doare in fund de munca depusa de catalin mihai dj ivo si restul... esti admin incearca sa respecti regulamentul
#2
mai baiatule u nu-mi impuni mie ce sa fac si ce nu ! adminule care esti. Sanatate !
#3
si inca ceva nu mai afceti pe sefii pe servr u si care va mai simtiti..nu faceti nici cat o ceapa digerata Wink
#4
dupa reply-urile astea doua eu propun sa ti se scoata adminul smantanosu!
#5
recunosc am gresit..am draci ..cum dreaq noi in loc sa fim uniti ..el i-mi face reclamtie ?joc pe servr asta de 2 jumatate si n-am facut la nimeni o reclamatie si vine burlacu si-mi face cum dreaq..pt nush ce vorba care am spus-o la draci...hai sa fim seriosi Wink. Si la faza cu sefii pe servr sunt cativa..si sa stii ca n-am facut referire la u..pe u te stiu ca esti admin a draq :lol:.Atat am avut de spus.
#6
am specificat si in reclamatie.. nu am nimic cu tine.. dar daca ai fi baiat cu bun simt macar ai pastra tacerea stiind de cate ori ti-am atras atentia si nu am mers mai departe.. ti-am si explicat ca nu accept sa faci dinastea dar tu parca faci in ambitie cu mine...
#7
nu ai nimic cu mn si-mi faci reclamatie ? tare asta !Wink
#8
am recurs la asta pt ca am vazut ca nu stii sa apreciezi cand omul iti vorbeste frumos.. acum poate la sfatul celorlalti admini mai mari poate te schimbi
#9
playa Wrote:dupa reply-urile astea doua eu propun sa ti se scoata adminul smantanosu!
:!:
#10
smantanosu este inclus si in reclamatia mea pentru rox,dar am zis ca nu am dovezile necesare si pentru el. ei doi fac o echipa perfecta cand e sa'si bata joc , sa injure, sa'si scoata singuri gag'ul, etc. sustin reclamatia.


// ban o saptamana pe forum
de la domnisorul zuzu
YES, OH MY GOD
#11
pheno tu inca nu ai ban de 1 sapt. pe forum ? Iar dai indicatii intr-o zona in care nu te priveste ..aici doar adminii isi dau cu parerea ... eu zic ca Laptic trebuie avertizat un pic verbal si atat ... totusi este un admin care isi face treaba bine
#12
playa Wrote:dupa reply-urile astea doua eu propun sa ti se scoata adminul smantanosu!
sustin playa!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#13
smantanosu este unul dintre adminii care isi face treaba cel mai bine. :|
a prins codatii care au fraierit alti admini.
wtf? :?
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#14
ce dushmani :lol:

mi se pare o prostie sa apara intre admini asemenea divergentze...dar in fine...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
Putem discuta elevat sau sa ne dam in cap , sa fim corecti nu pare indicat , cam asa sta treaba si aici , e confruntare de caractere si orgolii , putea foarte bine sa va vorbiti si discuta la nesfarsit pe mess. domnu smantana daca tot are draci sa si-i canalizeze in alta parte (de expl injurandul pe burlaku pe mes) si lasa-ti playerii sa-si vada de joc , iar burlaku care e un sfant sa vorbeasca sa nu mai fie asa p.r.o.s.t danone asta ca strica laptele degeaba .
hai da-ti-o dracu de treaba , sfatu' meu IUBITI-VA MULT !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)