Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slot PaulxD [ Los7 . OtravituL . sNajPoLL ]
#1
1.numeTongueaul
2.prenume:Chetrosanu
3.varsta:14
4.adresa:localitatea Raducaneni . judetul iasi
5.ip in momentul cererii:92.86.31.182
6.primele cifre din CNP:1960921. (restul pe mes daca e nevoie )
7.reteaua din care faci parte:ema-serv
8.fara steam. cs 1.6 simplu . aceeasi treaba
9.userTongueaulxD
10.adresa de e-mail : <!-- e --><a href="mailto:fast_paulxd666@yahoo.com">fast_paulxd666@yahoo.com</a><!-- e -->
#2
Contra
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
mdea .. ma asteptam de la asa ceva . mai ales de la tine care era sa iti pierzi adminul din Cauza mea pentru ca esti fitos .

Eu vreau acest slot mai mult . sa joc cu colegii si cu sora mea pe servar .. nu ca e mare servar sau nu mai stiu eu ce !

am 1 contra . astept raspunsul unui administrator .
#4
Poftim?? Smile)) genul asta de comentarii fara rost si fara pic de adevar nu o sa-ti aduca slot!Nu te-am vazut 10 minute pe server,nu stiu ce nick ai.Nu vreau sa fiu negativist,dar sunt sigur ca nu o sa fiu singurul care da contra!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
contra
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#6
gogu Wrote:Poftim?? Smile)) genul asta de comentarii fara rost si fara pic de adevar nu o sa-ti aduca slot!Nu te-am vazut 10 minute pe server,nu stiu ce nick ai.Nu vreau sa fiu negativist,dar sunt sigur ca nu o sa fiu singurul care da contra!

Asta vara l-am vazut des cu los7 e fratele evei.... . Si de cand s-a pus parola pe ip de raducaneni normal ca nu a mai putut juca... s-a mai dat si rr la stats .

@ pro, dati-le voie sa joace daca ii prindem codati , li se va scoate slotu'l si gata.
#7
contra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ai jucat si cu cod(aim) inainte plus ca vorbesti urat pe server ca fata in fata n am avut ocazia sa vad ce=ti poate debita bostanelul si din cate stiu dadeai niste mass-uri cu nush ce servere de prin Romania ..in concluzie ai unde sa joci din moment ce faceai reclama alora..pacat ca nu mai am arhiva sa fi postat adresele serverelor..asa, pt curiozitatea baietilor de pe forum.. Contraaaaaaa !!!!!!!!!!

#8
Smile)) . Eu cred ca e normal sa fac reclama la servarul pe care sunt admin ... bine ca atunci cand faceam reclama si cu servarul u-s nu spuneai nimic . k3nzoR e colegul meu de clasa si lui i'ai dat pro . chiar daca nu joaca nici macar un sfert cs din cat joc eu (ma refer la timp ) .

Multumesc oricum .. nu mai am nevoie de slotul vostru Wink jucati 5 vs 5 daca asa va place =))

Respect wakKk Wink . esti de treaba Smile

Sanatate !!!
#9
cerere admisa pt slot daca vrei !
daca nu te ridici la nivelul asteptarilor , iti vom scoate slotul !
va rog sa il monitorizati putin !
iti dam o sansa sa nu zici ca suntem ..... !
#10
PaulxD Wrote:Smile)) . Eu cred ca e normal sa fac reclama la servarul pe care sunt admin ... bine ca atunci cand faceam reclama si cu servarul u-s nu spuneai nimic . k3nzoR e colegul meu de clasa si lui i'ai dat pro . chiar daca nu joaca nici macar un sfert cs din cat joc eu (ma refer la timp ) .

Multumesc oricum .. nu mai am nevoie de slotul vostru Wink jucati 5 vs 5 daca asa va place =))

Respect wakKk Wink . esti de treaba Smile

Sanatate !!!

se vad cei 14 ani ..
daca nu ai nevoie de serverul nostru du -te frate pe alt server si nu ma mai stresa aici ! contra !

#11
contra


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)