Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
server war
#1
sper ca in curand sa pot face si un server de war pt. a nu se mai inchide serverul principal .. multi s-au plans de chestia asta .. speram intr-o investitie in RAM-ul serverului Big Grin + mai avem niste probleme din cauza curentului .. sunt probleme cu hard-ul de asta mai sunt restarturi si lag pe server .. daca am sa am timp saptamana asta il reinstalez si fac o proba cu ram-ul curent cu un server de war . astept raspunsunsuri .. si link-uri cu plugin-uri la server Big Grin
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#2
ar fi frumos
#3
bun
#4
nice ideea...asta ar fi o realizare considerabila pt server Big Grin....succes Wink
#5
ar fii super
#6
daca se face un server war separat ar fi bine .... nu sa se faca asta war .. parearea mea
#7
o sa fie 2 servere....asta de acuma si ink unu facut pecial pt war...setati totBig Grin
#8
buna idee
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
ce se mai aude ce asta? Tongue
#10
Buna ideea Catalin,ar fi super sa mai fie un sv de war...s-ar aduce mai multi oameni si pe u-s Wink odata cu aparitia celui de al-2-lea sv Wink...succes in continoare Smile
#11
ar fi super ar trebui sa mai lucrati si la forumul acesta .. sa arate mai bine
#12
D1sc0n3cT Wrote:ar fi super ar trebui sa mai lucrati si la forumul acesta .. sa arate mai bine

da ce nu-ti place disconect la forum? ... e usor sa zici ca nu-ti place aia , aia si aia ...dar zi ce anume ... ce ar trebui facut pe forumu asta ca sa iti placa si tie?
#13
pff nu am zis ca nu imi place .. imi place dar cam toate forumurile arata ca acesta.. ar trebui sa faceti altceva.. eu am un model sa va arat dar o sa ziceti ca fac reclama...
#14
D1sc0n3cT Wrote:pff nu am zis ca nu imi place .. imi place dar cam toate forumurile arata ca acesta.. ar trebui sa faceti altceva.. eu am un model sa va arat dar o sa ziceti ca fac reclama...


poti sa-mi zici pe mess .
#15
D1sc0n3cT permite-mi sa nu fiu de acord cu tine forumul e foarte bine structurat...si imi place k fiecare admin vine cu o idee noua si cu ceva original...am intrat pe forumurile altor sv si erau fff.slabe fata de acesta...o treaba ff buna facuta de cei care se ocupa de forum bft in continoare Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)