Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salutare
#16
Numarul 13 nu este admin Wink
#17
Da bine am si eu un motiv asa zis de scuza ... ( excludem faptul ca am admin acuma si pe alt server de prin Bucuresti ) dar eu invat pt scoala de soferi ... si nu prea am timp ca sa stau pe pc sa joc ... nu zic nu ii o ideie rea cea cu repopulatul serverului ca mie unu imi convine ca acuma serverul este pe Air-bites si mie imi mere cu lag de 5-6-7-8-9-10(maxim) si imi convine ca sa va mantuii mai ales pe acei jucatori care erati pe RDS sau Fibra optik ... de acuma sa discutam altfel ... cel mai rau imi pare acuma de Playa ca el abia a asteptat ca sa ajunga acasa ca sa joace pe perioada verii .. si va aveal lag si Choke din cauza ca asa este conectiunea rds si airbites .... dar va ramane ca sa vedem si Efectul fara Cauza .. ca el ne mantuia si cand era din Tudor si acea loss de 40-50-60-70 rareori si de 80 ....



mie imi mere bine pe u-s dar daca nu este lume ce sa fac sa ii fortez ca sa ramana pe cs ... chiar asta nu se poate



Take care !!!!

Hf !!
Bft!!




P.s.

Acel Gratar nu s-a mai tinut nici in ruptul capului ... ca se zicea acum recent ca se va tzine in vreo 2 saptamani si tot nimic ... tot asa trebuie ca sa ia cineva "calul de hatzuri" ca sa se poata organiza ceva .
#18
La inceput knd se intra pe serv apar niste huburi de dc ... odc... acolo nu puteti face reclama?Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)