Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salutare
#1
va saluta ing. playa !!! gata hai sa nu punem pe treaba baieti sa ridicam serverul si forumul. nu am mai vazut un post pe forum de vreo 4 zile. ce e cu voi? a-ti ramas fara idei?
#2
trebuia sa ia cineva initiativa.
primul lucru cu care ar trebui sa incepem ar fi prezenta. sa vedem si noi cati admini mai intra pe forum.
IAR CEI CARE NU AU UN MOTIV BUN SA NU FIE PREZENTI SA FIE SANCTIONATI!
#3
mereu la datorie
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
ia motiv deaiciSmile): BAC Smile)

ii destul de bun?Smile)

bafta voua si mie la felSmile)
#5
vizitez forumul din ora'n ora sperand sa gasesc vreun subiect nou...
dar nefiind jucatori pe server, nici subiecte nu sunt pe forum Big Grin
poate ne hotaram si noi sa ne apucam de jucat cate putin, caci sincer imi lipseste Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
1 TuTuNeL
2 DjBOBO
3 H3AD
4 safta
5 *A.O.T Manutza*
6 jsT-
7 Sido
8 d m XxX
9 danutzZ
10 JaMMiN
11 spooky
12 laurentzii
13 savvy
14 ghilE
15 Fr33sTyL3r
16 bogdanell_butt
17 darkclan
18 alexZ
19 Nyk
20 joker
21 FrOdO
22 v3nom
23 RaZeR_man


IN AFARA DE DANUTZZ SI EVOLVE MAI ARE CINEVA BAC?
#7
Va salut..mai am vreo 2-3 zile si termin de renovat apartamentul si revin pe server..Evo ziceai ceva de veniti in iasi?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#8
d m XxX Wrote: 1 TuTuNeL
2 DjBOBO
3 H3AD
4 safta
5 *A.O.T Manutza*
6 jsT-
7 Sido
8 d m XxX
9 danutzZ
10 JaMMiN
11 spooky
12 laurentzii
13 savvy
14 ghilE
15 Fr33sTyL3r
16 bogdanell_butt
17 darkclan
18 alexZ
19 Nyk
20 joker
21 FrOdO
22 v3nom
23 RaZeR_man


IN AFARA DE DANUTZZ SI EVOLVE MAI ARE CINEVA BAC?

spooky
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
sa se termine si cu bacul asta....si dupa aia sa ridicam puternic forumul. cred ca si dj are licenta in maxim 2 saptamani si dupa aia Wink o sa fie bine. dar totusi pe forum ar fi bine sa ma intram un pic.
#10
pe forum sunt mereu prezent ....pe server nu ca nu imi merge csul ...... si dupa cum am zis vara asta vreau sa vin la iasi cu evo ....:X:X:X
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
nu dmx ,
dar cu cine sa joci? :-?
pe server sunt 5 oameni 2codati buti (lasati sa joace)
1 spect
si inca doi care mai stiu cate ceva si sunt injurati de ceilalti
#12
daca am intra macar jumate din admini am repopula srv :wink: cum sa intre jucatori daca nui nici un jucator pe srv.
#13
pfff///ce-am fost si ce am ajuns..

#14
bogdanele.. au fost vremuri muuult mai tari pe care tu nu le-ai prins.. crede-ma . ce-ai prins tu e minciuna.

erau vremuri cand statea lumea la coada pentru slot si cate jumatate de ora.. si se juca 24/24 . asta e.. trebuie multa munca, vointa si rabdare sa ne ridicam sus .
#15
mai dati si voi niste massuri.. bagati srv la sts ceva de genu-


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)