Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salut
#1
catalin...esti orgolios cum zicea si ikks...ai ceva cu playerii care joaca bine...imi dai destroy aiurea...nu ma afecteaza cu nimic...dar nu vad motivu...
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#2
aaa..am observat ca nu prea mai ai playeri pe srv...sa dus putin in jos serveru...eu tiam adus oameni dar iai respins...aiurea...si o sa mai pierzi daca continui asa
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#3
Te-am prins codat si asta e. Si stai tu linistit cu tine sau fara tine tot o sa se joace.

PS: daca-s 10 jucatori non stop is multumit decat 20 codati ca tine. Si la urma urmei nu fac borsh cu serverul ca sa ma incante ca e full sau ca-s putini. Si stai tu linistit ca serverul nu e de ieri. "Apreciez" simtul tau de observatie dar totusi zic sa te uiti mai bine. Azi dimineata la ora 6 eram 5 oameni pe cs cand pe alte servere erau 0.

Te-am PA.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#4
unde-s sustinatorii care ziceau k joaca curat?
#5
eu nu bagam mana in foc , dar tot nu cred :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
stii cum e acu... nu bagam mana in foc dar faceai urat.... "ce tot te iei de bodu atat" prin simplu fapt k eram spectate
#7
e problema lui Catalin si Bodu. si eu ziceam de dado ca joaca curat Smile pana la proba contrarie Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
bre dark...da asta ma oftica cel mai tare...

sta cumva verde sau danutzz in fiecare zi langa el sa vada cum joaca?
si apoi dak stai sa verifici sau il suspectezi de cod... vai mama nebunie :|
#9
wa bau daca o iei asa poti zice ca toti au coduri...ca nu stai tu langa ei sa vezi daca au sau nuWink...si stiu ca trebuie sa ai dovezi cand dai ban sau destroy...vati luat aiurea...iesim odata la o sala si jucam...ca sa fie treaba buna
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#10
bodu....sincer m-am saturat sa ma cert cu oameni pe forum...eu mi-am zis parerea si gata.
#11
draga mea bau eu am tacut ca nu am chef de cearta cu catalin , ca bodu nu e codat si de astea , pana la urma e servarul lui si daca te uiti statiscica lui bodu are 18.5 acuratete , eu nu stiu ce aim are bodu de ii merge asa p.rost , si nu saream cu gura degeaba cand era vorba de privit pe el, ca stiam ca voi erati in stare sa dati destroy sau ban fara dovezi (demo sau poze evidente). si nici nu ma bag pentru el , doar imi mentin punctul de vedere ca la toti ceilalti . faceti ce vreti nu ma cert cu 10 oameni pentru unu .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
verde n-am ce sa-ti mai spun decat deschide ochii. :* draguta
#13
statisticele se acumuleaza si se face o medie, chiar daca acum apare ca ar avea 18%. am stat 4 runde pe el inainte sa-i dau destroy si-i zbura tinta pe oameni. am verificat si ip si e din clasa unde joaca el.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#14
lasa bre k noi suntem noobi... si fugarim playerii de pe server
#15
catalin...daca joc 1 vs 1 cu tine te mananc cu tot cu arma...poate a fost o intamplare sau ai vazut gresit...eu imi sustin punctu de vedere...adevaru...nu am coduri frate...mergem unde vrei tu si iti arat ca joc mai bine ca tine
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)