Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
restructurare forum.
#1
Ar fi o idee sa restructuram un pic forumul. Vorbesc de mutarea anumitor sectiuni la locul lor, ordonarea ariilor, etc.

Ca niste exemple.

1. Aria cu vanzari/cumparari ar trebui mutata spre josul forumului, dupa "diverse" care in opinia mea ar trebui urcata mai sus.
2. Sectiunea cu "Regulile forumului" ar trebui mutata la aria Forum.
3. Discutii libere ar trebui mutat la "diverse"
4. Tutoriale calculatoare si Audio ar trebui sa dispara, si continutul lor mutat la diverse.

Si ar mai fi. Astea sunt niste exemple.

E doar o sugestie. Multi dintre noi ne-am invatat cu aspectul forumului din momentul asta, si probabil o schimbare i-ar dezorienta pe moment. Big Grin
#2
1. done
2. aria forum am sterso , eventual cand o sa fie vreun anunt oficial ( gen schimbarea ip-ului , etc) o sa se faca o arie de anunturi oficiale , sectiunea de campionat cs am puso la aria CS
3. done
4. done

orice sugestie/parere pentru imbunatatirea aspectului si structurii forumului este binevenita.
#3
Foarte bine a iesit !
#4
o idee f buna!bv ikks Big Grin !
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#5
Foarte frumos cum este structurat acum forum-ul, totusi ar mai trebui sa se schimbe putin culoarea acestuia. Ceva nou ar fi binevenit !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
darkclan Wrote:Foarte frumos cum este structurat acum forum-ul, totusi ar mai trebui sa se schimbe putin culoarea acestuia. Ceva nou ar fi binevenit !
]
e foarte buna culoarea...creca nu o vrei ROZ :lol:
#7
smantanosu#bD Wrote:
darkclan Wrote:Foarte frumos cum este structurat acum forum-ul, totusi ar mai trebui sa se schimbe putin culoarea acestuia. Ceva nou ar fi binevenit !
]
e foarte buna culoarea...creca nu o vrei ROZ :lol:

Nu cred ca se refera in special la culoare , ci la modelul forum-lui .
#8
un logo ,,cs.u-s.ro" ar fi frumos 8->
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#9
vladutzZ Wrote:
smantanosu#bD Wrote:
darkclan Wrote:Foarte frumos cum este structurat acum forum-ul, totusi ar mai trebui sa se schimbe putin culoarea acestuia. Ceva nou ar fi binevenit !
]
e foarte buna culoarea...creca nu o vrei ROZ :lol:

Nu cred ca se refera in special la culoare , ci la modelul forum-lui .

e foarte bun asa !crede.ma alte forumuri sunt varzaaaaaaaaaa..
#10
In loc de Support Forum cu reclama , nu se poate pune un banner "cs.u-s.ro" ?
#11
de acord cu savvy...
cineva care se pricepe la grafica sa faca un banner..sau logo pentru ,,cs.u-s.ro" ;Wink
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#12
i-am propus demult chestia asta lui catalin. n-am primit nici un raspuns.
#13
tema forumului are ceva probleme si deaia momentat nu avem imagini la rankuri si banere cum ziceti voi , de exemplu la rankuri vreo 2 zile m-am chinuit cu catalin sa facem , si in cel mai fericit caz am reusit sa punem imaginea la rankuri si nu se vedeau pozele de la avatar. Are ceva probleme tema , cand are timp a zis catalin ca o sa schimbe tema si atunci o punem si banere si imagini la rankuri.

[Image: 79885397.png]

[Image: 19900069.png]

[Image: 66456280.png]

[Image: 40546649.png]

[Image: 71532338.png]

[Image: 19182133.png]
#14
o idee excelenta zuzu !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
Frumos, o sa dea bine cred eu.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)