Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
refac serverul
#1
Salutare

In seara asta vreau sa ma apuc sa refac serverul (in pricipal sa modific plugin-urile mai ales la comanda destroy, sa o fac sa nececite reinstarea cs-ului). Daca aveti alte propuneri, pluginuri (va rog si link catre ele sau macar cum se numesc sa le poc gasi repede).

Tot in seara asta fac si serverul de campionat care va avea numai modulul amx mod x pentru comenzile generale. Incerc sa-mi amintesc ce am facut data trecuta sa pun inapoi plugin-ul de steam.

Astept idei/propuneri.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#2
O propunere ar fi, sa bagi cenzura pe anumite cuvinte.Ar fi folositor in general celor care intra cu diferite nick-uri si fac reclama la alte servere Smile O sa revin cu un link de unde poate fi descarcat acest plugin.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
Catalin Wrote:Salutare

In seara asta vreau sa ma apuc sa refac serverul (in pricipal sa modific plugin-urile mai ales la comanda destroy, sa o fac sa nececite reinstarea cs-ului). Daca aveti alte propuneri, pluginuri (va rog si link catre ele sau macar cum se numesc sa le poc gasi repede).

Tot in seara asta fac si serverul de campionat care va avea numai modulul amx mod x pentru comenzile generale. Incerc sa-mi amintesc ce am facut data trecuta sa pun inapoi plugin-ul de steam.

Astept idei/propuneri.


plugin de steam ?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
danutzZ Wrote:
Catalin Wrote:Salutare

In seara asta vreau sa ma apuc sa refac serverul (in pricipal sa modific plugin-urile mai ales la comanda destroy, sa o fac sa nececite reinstarea cs-ului). Daca aveti alte propuneri, pluginuri (va rog si link catre ele sau macar cum se numesc sa le poc gasi repede).

Tot in seara asta fac si serverul de campionat care va avea numai modulul amx mod x pentru comenzile generale. Incerc sa-mi amintesc ce am facut data trecuta sa pun inapoi plugin-ul de steam.

Astept idei/propuneri.


plugin de steam ?

Cred ca se refera la protocol 47-48 client pt ca nu merge sa intru de pe steam . nu?
#5
da ... sa poata intra si cei cu steam...

acu tocmai gasisem o pagina care inchiriaza servere dedicated counter strike si am test merg super bine (au conexiuni Gigabit si bgp-uri ) ...
pentru 90 lei pe luna 20 playeri maxim ... numai ca nush daca se pot pune plugin-uri custom Sad

ma gandesc si la o varianta de asta
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#6
aman momentat serverul oficial ... imi ia prea mult timp si maine dimineata plec la iasi ... plus ca nu ma simt prea bine
cel mai tarziu saptamana viitoare e gata
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)