Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
redirecte
#16
da stiu ,,,, nasoala situatia .... trebuie din cate stiu sa ai accese ca si un owneri ca sa afli toate datele disponibile ca sa poti sa faci ... daca nu ... degeaba incerci
#17
jst nu ai acces la rcon ,,,,... adica la password=ul server-ului ... .?
#18
dj Wrote:jst nu ai acces la rcon ,,,,... adica la password=ul server-ului ... .?
nup pe forum am acelasi acces ca tine da pe sv nu
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#19
jsT- Wrote:
dj Wrote:jst nu ai acces la rcon ,,,,... adica la password=ul server-ului ... .?
nup pe forum am acelasi acces ca tine da pe sv nu

nup, nu ai la fel nici pe forum, ti-am testat accesele, esti doar moderator
#20
parerea mea ca ar trebui sa i se dea acces ca poate intr-o saptamana sa poata face macar nishte modele de redirecte .. poate in alta alt model .. sa difere de la tipul care prinde cel mai bine la public ... eu am zis le am in format RAR ... trebuie doar modificate .... (denumire . ip . clasa jocului . si is pe grupe poti deschide 20 40 60 80 de redirecte)... ceea ce eu nu stiu .... is probate .... is bune .... JsT- cand esti pe mess sa imi dai un buzz ceva sa ti le dau
#21
Dupa ce rezolvati cu redirectele, rog sa ma inv si pe mine cum sa tin redirect Big Grin vreau sa ajut si eu
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#22
BRE SCUZATI K AM FACUT TOPICUL ASTA DEGEABA....
TOATA LUMEA VORBESTE NIMENI NU FACE...II CEVA IN GENU...SA TRAITI BINE!

MULTUMESC!
#23
pai zuzu a facut mai baubau Smile
#24
si de ce nu s-a dat un mass .... ba b o *wle na ia si tine si u redirecte? chiar is scumpe mesajele pe messenger?
#25
am luat ceva de pe net si am modificat si doar 1 din 4 ajunge pe u-s , restu habar n-am.. Am tinut o ora , 10 redirecte si din 16 persoane cat apareau pe redirecte doar 4 au intrat pe server . De facut programul de la capat nu ma pricep, daca gasesc un redirect bun o sa postez pe forum. In perioada asta am examene si timpul nu-mi permite. sal.
#26
Zuzu Wrote:am luat ceva de pe net si am modificat si doar 1 din 4 ajunge pe u-s , restu habar n-am.. Am tinut o ora , 10 redirecte si din 16 persoane cat apareau pe redirecte doar 4 au intrat pe server . De facut programul de la capat nu ma pricep, daca gasesc un redirect bun o sa postez pe forum. In perioada asta am examene si timpul nu-mi permite. sal.

nu ai cum sa faci unu de la a la z fara date despre sv..cum nu am primit acces nu pot sa ajut.am vazut pe net ca sunt destule modele dar ele sunt proiectate pentru serverul respectiv.
si ca sa dau un exemplu cam cum ar funtiona,deschidem serverul de redirect il facem cat mai mare 32 ( sa aiba priza ) si il lasal deschis cat ne tine buzunarul,iar rezultatul vine de la sine.


Attached Files
.jpg   redirect.jpg (Size: 185.88 KB / Downloads: 200)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)