Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie rotwayller
#1
dupa parerea mea e cel mai inapt admin de pe acest server. de ce zic asta? pt ca au fost multe cazuri in care nu sia facut datoria de admin. exemple:
1. de mai multe ori erau codati pe server...si el nu facea nimic...toti playerii ii ziceau sai dea ban...el nu facea nimic
2.jucatorii se injura pe server ca la usa cortului...ma mai injura si pe mine...si il rog frumos pe acest rotwayller sa le dea gag...el nici nu ma baga in seama si nu face nimic..chiar si atunci cand este el insusi injurat
3.erau harti pe server puse de mai bine de o ora (timelimit fiind 0)...putea si el sasi dea seama de acest lucru, chiar daca sa spunem ca nu a fost prezent pe sv de la inceputul hartii, doar uitanduse la scor...si il rugam sa dea la vot alta harta sau macar sa puna timelimit...si el iar nici nu ma baga in seama.
4.da la vot o harta...se pune harta respectiva...iar dupa 10-15 min de jucat...cu toate ca este destula lume pe server...el tot da la vot alte harti....ca sa nu mai zic ca au fost cazuri in care schimba harta pur si simplu fara sa dea la vot...si lumea iesea.
5.alt exemplu: este vesnica harta fy_snow...si mai erau cred vreo 5-7 minute din harta..jucatorii erau deja plictisiti...si el intra pe server...da restart si apoi iese :|
Eu zic ca asta e fix bataie de joc din partea lui. Deobicei nu prea ma bag eu pe forum la reclamatii sau faze dinastea...dar sau adunat prea multe lucruri care mau enervat la el. Va salut!:*
#2
rotwayller nici makr nu are patch-ul pentru chat instalat.... deci calm down ... cat despre harti ...asta nu stiu daca e motiv de reclamatie.....poate se incadra la sugestii.
#3
baubau erau mai multe aspecte , nu numa hartile :lol:
interesant e ca asa e cum zice bebico , rotwayller nu prea ia in considerare cererile play-ierilor si nici aspectele negative de pe serv,dar poate prin aceasta atragere a atentiei va fi mai promt sa raspunda pozitiv la chemarile sale de admin.
bafta !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
nare patch , nu vede nimic el....doar intre admini cand vb
si cu @ text
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
aseara knd am dat la vot sa iasa india....o putut scrie: nu mai dati la vot
si totushi...cum sa fie admin dak nu are acel pach?...care este rostul lui dak nu comunica cu playerii? sau nu poate fi anuntat in privinta unei urgente in cazul incalcarii unei reguli de un player? cum ar putea sa verifice un codat[suspect] facandui poze dak nu poate comunica cu el? etc etc


multumesc bebico pt k ai anuntat pe forum

asteptam postul lui rotwayller si apoi asteptam schimbari din partea lui altfel se vor lua masurile necesare


bafta
#6
Eu va spun ceea ce am auzit si eu ... omu ii la casa lui are copii ... si el ... nu are pach instalat .. poate a scris prin U @ Text ... Joaca de placere ... apreciez caracterul sau ... Love the Game .. Play the Game ... atata timp cat omu nu vede ce se scrie in chat nu se poate lua o Acuzatie pe motivu ca nu baga in seama .... ba eu zic ca mai bine face ... Nu isi Pune Lumea In Cap ... asa ar trebui tratati toti playerii ... Cu acel Minim de respect ... si sanatate ... gata cu glumitze si alte rahaturi


Atat am avut de spus
#7
1. nimeni nu a glumit pana acuma , nu stiu ce glume vezi tu
2. nimeni nu i-a arat lipsa de respect nu stiu ce tot ceri minim de respect
3. un om care nu stie legea asta nu inseamna ca nu trebuie sa ii aduca in vedere ce a gresit sau ca nu trebuie tras la raspundere
4. gandeste inaite sa scrii
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
ok....nu are patch pt chat...am inteles...dar iam scris si cu say_team @...macar atunci putea sa raspunda. Wink
#9
Adminul Rotwayller este ca un admin "fantoma" .
Nu raspunde la niciun mesaj scris in toate felurile posibile !
Pune harti fara sa dea la vot!
Si mai lasa si codatii pe fy_snow!
. ! (Mi-am zis parerea si tot ce am vazut la el!)
#10
lasati-l in pace pe rotwayler!
intra pe server ca sa joace , nu are patch !
ori cu slot ori fara slot e tot acceasi chestie !
nu mai vb cu el , vorbiti cu mine!
topic closed!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)