Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie r1k
#1
greseala mea ca nu am intrat pe forum sa vad ce si cum etc.. nu stiu un de ar trebui sa postez dar ban-ul lui clean nu l-am dat de-a moaca , de plictiseala etc. Orice ban dau , am dovada ( demo / poze ) in cazul lui clean am demo.

1. Jammin iar incepi cu afirmatii nefondate la adresa mea : "deci cine ia dat admin lu r1k sa isi asume raspunderea! Eu disper cand vad asa admini inapti."

2. Postez si demo-urile lui clean ( 2 la numar ) din care rezulta ca are no-recoil . Se observa foarte clar si astept si parerea celorlalti admini . Postarea o fac doar in cazul in care e ok aici ,in acest topic , sau trebuie in alta parte..

http://www.fileshare.ro/e29810636
http://www.fileshare.ro/e29810638

iin clean2 se vede clar no-recoil, in momentul cand apasa peretele cum face tinta , gloantele se duc app in acelasi loc.

Test : intra pe fy_snow , ia'ti aceeasi arma si apasa peretele pe diagonala cum face el .. rezultatul = nu va fi acelasi ca la el !

Restul e CANCAN .

Daca nu am dreptate asta este.. omul cat traieste invata .
#2
Ma bucur ca ai facut demo si ca ai incercat sa-ti faci datoria, pacat de proptitudine.
Clean din punctul administratorilor, si nu numai, este "clean" si nu are rost sa starnim discutii care sa denigreze imaginea ta, a lu atomik a lui adutu, jammin, a mea etc.
Noi, astia mai vechi, il stim de mult pe Clean si modul sau de joc si nimic nu a adus nici cea mai mica dovada de vinovatie in folosirea de wall (cum zice atomik si adutu), cat si silent aim(cum presupui tu).

Stiu ca o sa va simtiti jigniti avand in vedere experienta in Cs1.6 pe care o aveti toti 3, dar lasati lucrurile asa cum sunt si nu mai cautati sa dovediti nimic din urmatoarele motive:
1. sunt altii care au experienta la fel ca a vostra si nu vad nimic in jocul lui Clean
2. parerile vostre privind codul sunt impartite, ba wall, ba silent aim, ceea ce concluzioneaza defapt incertitudinea vostra
3. Clean joaca de ani buni pe serverul cs.u-s.ro si au trecut peste el atatea generatii de admini care nu au vazut nimic deosebit in jocul sau

Lasati lucrurile asa cum sunt.
Va multumesc pentru intelegere si have fun pe server.

ps. jammin are grija de reputatia vostra pe forum Smile)
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
ok, scuzele mele de rigoare atunci pt clean .. have fun si scz daca am gresit prin crearea altui topic.. il puteti sterge de cv..
#4
Ma uit maine cum am timp pe demouri


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)