Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie la 2 admini
#1
Nickul meu pe server e pady....si vreau sa fac reclamatie pentru JaMMiN si Burlaku:
JaMMiN a jucat cu wall pe fy_snow acum vreo 3 zile.....si da kick-uri aiurea mie cat si la playeri, de la nimica toata.
Azi o harta nu mi-a placut si am zis ca e harta jegoasa.....JaMMiN mi-a dat gag....ok nu am avut nimic in potriva, dar a venit Burlaku si ca un mare smecher ce e mi-a dat destroy.....de ce se fac astfel de abuzuri de admine?....te intreb pe tine owner dc dai admin la toti incompetentii?
Mai nasol pt mine e ca nu am dovezi pt ca nu am stiut ca trebuie si astea.
Abia azi am facut cont pe forumul vostru, iar pe server joc de vreo 3 luni la recomandarea lui CosmineL care mi-a fost coleg de faculta 4 ani.
Sper sa primesc raspunsul catalin (am inteles ca asa te cheama). Multumesc!!!
#2
un raspuns , burlaku , jammim ,
pady ce ip ai ?
#3
dute wai si te pisa....se certa cu burlaku si a inceput sa injure ca la usa cortului, ia dat burlaku de vreo 2 ori destroy, a revenit de cateva ori, bla bla panarama multa de tot, i-am dat ban. acu 3 zile i-am rupt capu pe fy_snow prin pereti, ete na gheneon. De acum am wall daca trag prin pereti. dute si te pisa. vezi ca la ce injurii i-ai bagat lu burlaku Dumnezeu sa te ierte, dar eu nu am mai vazut asa om porcos :|
#4
daca ai fost coleg de facultate cu cosminel si ai jucat in tudor, atunci ai auzit de mine sau de "is you Madonna?" sau de "dau cum pot" sau de "is you Mad-on-nab?" astea is nickurile cu care joc cs in tudor si am si acolo admin mai competentule, vorbeste cu cosmin despre mine ca am sa vorbesc si eu Smile
#5
Deci dupa estimarea mea ai aproape 25 de ani si te tii de prostii.Ai inceput prost ai zic ca Jammin a jucat cu wall si ai continuat si mai prost!!Nu o sa ia nimeni in serios aceasta reclamatie pt ca e nefondata si nu ai zis nimic real!Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#6
Baieti am injurat dar mati provocat.....dupa ce am luat destroy am intrat inapoi si am incercat sa vorbesc cu voi....am intrebat cine mia dat destroy si abia dupa ce am intrebat de vreo 4 ori, atunci mia zis burlaku ca el mia dat. Si imediat mia dat kick ....nici nu am avut timp sa intreb dc....
Apoi iar am intrat si am zis ca sunt cativa admini de "kkt" care abuzeaza prea mult si degeaba de admin....apoi iar am luat destroy....
Iar am intrat si am injurat ca la usa cortului....eram foarte nervos....spuneti si voi omul nervos nu se mai controleaza....
Cat despre CosmineL eu doar am spus ca el mia zis sa joc pe server-ul asta, nu am zis de el ca sa ma scot eu ca am injurat. Nu mai stiu exact ce playeri mai erau pe cand jucam din tudor.
JaMMiN....acuma cateva zile pe fy_snow nu ma ofticam ca miai dat HS....atunci toti playerii care jucau spuneau ca dc joci cu wall? ce daca esti admin....trageai prin pereti nu la nimereala ca luai cate 3, 4 pe runda.....asa ca nu poti numi asta nimereala....eu nu vreau sa ti se scoata adminul dar vreau macar sa se faca dreptate si sa se pedepseasca playerii dupa reguli nu dupa cum vreti voi....
Eu stiu ca destroy se da la codati iar cei ce injura iau ban permanent daca nu se potolesc de la gag sau kick....
DJ eu am ip dinamic ca sunt pe rds....nu cred ca te ajuta daca iti dau un ip
#7
este DUREROS sa injuri , dar si mai DUREROS este sa primesti raspuns destroy la injurii , e un simplu gag , restu se discuta pe forum !
prima ta greseala este ca nu ai venit aici sa reclami faptul ca ai vazut comportament indecent al unui admin !
apoi inca o greseala este ca te-ai enervat si ai vrut sa rezolvi de unul singur tot !
aici pe server incercam sa gasim oameni compatibili cu noi si cu bunul simt , atata tot !
toti cei care nu sunt compatibili cu noi , au plecat de la sine !
noi suntem o gashka unita si asta sper ca se vede !
daca tu crezi ca iti vrem raul , persista in greseala si in abuzuri pe server !
#8
deci ca sa fie clar.. ti-am dat prima data gag pt comentariile in plus la adresa hartii... dupa ai dat retry .. retry dupa gag se pedepseste cu ban 1000 min.. cum au spus toti ownerii .. sa nu mai umplem banlistul cu IP-uri dinamice.. ti-am dat destroy ca altfel intrat in 20 sec la loc. (asa cu destroy iti ia mai mult)... dupa ce ai rezolvat destroyul ai intrat cu intrebarea "cine mia dat destroy " ti-am zis ca eu.. ti-am spus odata sa incetezi ca ma disperi.. nu ai vrut.. suporta consecintele..

Si dupa aceea de ce ai intrat sa iti bagi tu pl in el server?? esti tu baiet?? sunt niste oameni care muncesc sa tina serverul asta si nu acceptam sa faca cine vrea cum vrea serverul in toate felurile.. Wink

Tine minte ca zilele trecute trebuia sa iei mii de minute ban... tot iti dadea gag rox si tu dadeai retry chiar daca iti explica ca nu e voie..
#9
Stiu ca sunteti o gasca unita.....dar mor de la chestia ca mi sa dat destroy degeaba.....Eu dupa destroy am inceput sa-i injur intelegi?, nu inainte
Si ma mai oftica o faza:.... unii care ii numesc idioti sau tampti sau le scriu "fmm" celor care dau flash aiurea sau mai stiu eu ce fac nu iau gag, kick si asa mai departe pe cand altii la orice cuvant mai indecent primesc gag.....si ma fac sa cred ca cei ce nu primesc le sunt prieteni adminilor.
Dar in sfarsit eu inchei subiectul aici, oricum nu am ce face singur impotriva voastra, si sper sa nu se mai intample.....am sa incerc si eu sa fiu mai calm deacuma....si sa aduc dovezi la urmatoarea problema.....ca pana la urma degeaba i-am condamnat pe cei 2 daca nu am avut dovezi.....evident ceilalti admini ii apara.
O sa joc incontinuare pe server.....bine asta daca o sa mai fiu lasat de cei 2 dupa cearta asta....bft!!!
#10
burlakule nu stiam frate ca se ia gag daca comentez la adresa hartii....puteai frumos sa explici daca am dat retry dupa gag....si iar dupa ban.....si iar dupa destroy.....pana m-au apucat niste nervi de-mi venea sa te strang de gat daca dadeam ochii cu tine....TongueTongue
Si in plus multi comentau la adresa unor harti si nu li se facea nimic.....eu cum era sa stiu.
In fine am zis ca inchei subiectul....
Si scz probabil nu am voie sa fac dublu post nu?
#11
aia care iau flash , in general vorbesc doar cu echipa lor , intre ei , noi adminii nu ne bagam in general peste jocul de echipa care mai inseamna si cate o atentionare verbala dar nu dura !
imi dau seama cum te-ai simtit , dupa ce ai luat destroy , vino cu un id de steam , intra in comunitate si noi te primim cu bratele deschise si iti dam si slot !
o seara buna !
topic closed vb la alte sectiuni mai frumoase pe forum !
#12
ca tot e incuiat topicul si e prea mult text sa citesc...ma dor ochii Confusedhock: daca mai cititi aici pady si cu burlaku eu zic sa va impacati si sa va impuscati (pe sv).


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)