Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie danutZz
#1
vreau sa reclam si eu ceva ......in legatura cu domnul danutZz.!!!!!!!...1Big Grinaca esti in echipa cu danutZz ii jaleBig GrinBig Grin......deoarece....daca dai un flash aiurea.....se ia de mortii tai.....2:Nici nu ai timp sati ceri scuze...pt greseala comisa..caci ai si luat slay....!!!!!...3Tonguena la urma urmei suntem toti jucatori si mai gresim....!!!!!...Va multumesc!!!!!!
#2
[quote="Mariusik"]vreau sa reclam si eu ceva ......in legatura cu domnul danutZz.!!!!!!!...1Big Grinaca esti in echipa cu danutZz ii jaleBig GrinBig Grin......deoarece....daca dai un flash aiurea.....se ia de mortii tai.....2:Nici nu ai timp sati ceri scuze...pt greseala comisa..caci ai si luat slay....!!!!!...3Tongueana la urma urmei suntem toti jucatori si mai gresim....!!!!!...Va multumesc!!!!!!
#3
Vreau sa reclam si eu ceva ......in legatura cu domnul danutZz.!!!!!!!...1Big Grinaca esti in echipa cu danutZz ii jaleBig GrinBig Grin......deoarece....daca dai un flash aiurea.....se ia de mortii tai.....2:Nici nu ai timp sati ceri scuze...pt greseala comisa..caci ai si luat slay....!!!!!...3Tonguena la urma urmei suntem toti jucatori si mai gresim....!!!!!...Va multumesc!!!!!![/quote]
#4
de asta mi-am pus eu bind cu "aveti grija la flash slay/kick/ban temporar"
cat despre injurii nu sunt de acord cu ele.
#5
multi ne mai pierdem rabdarea si firea la nervi , dar sa nu facem din tantar armasar.
noroc
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
mama lor de flash`uri..apai sunt multi trogloditi din astia care arunca numai pt siguranta lor nu se gandesc si la celalalt din spate sa din fata poate vrea s o i a inainte nu ?...CER sa fie un regulament pentru chestia asta !...este cv un patch care la al 3 lea om din chipa caruia ii dai flash iti interzice sa mai dai flash inca nu stiu cate runde...faina asta !...sau sa i dea slay atuomat srv !
#7
Mariusik Wrote:vreau sa reclam si eu ceva ......in legatura cu domnul danutZz.!!!!!!!...1Big Grinaca esti in echipa cu danutZz ii jaleBig GrinBig Grin......deoarece....daca dai un flash aiurea.....se ia de mortii tai.....2:Nici nu ai timp sati ceri scuze...pt greseala comisa..caci ai si luat slay....!!!!!...3Tonguena la urma urmei suntem toti jucatori si mai gresim....!!!!!...Va multumesc!!!!!!

e admin asta explica tot Smile.nu ai ce ii face atata timp cat are relatii pe la x si y
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#8
jsT- Wrote:
Mariusik Wrote:vreau sa reclam si eu ceva ......in legatura cu domnul danutZz.!!!!!!!...1Big Grinaca esti in echipa cu danutZz ii jaleBig GrinBig Grin......deoarece....daca dai un flash aiurea.....se ia de mortii tai.....2:Nici nu ai timp sati ceri scuze...pt greseala comisa..caci ai si luat slay....!!!!!...3Tonguena la urma urmei suntem toti jucatori si mai gresim....!!!!!...Va multumesc!!!!!!

e admin asta explica tot Smile.nu ai ce ii face atata timp cat are relatii pe la x si y


mafie , relatii , pile pe la X , Y , Z , CIA , FBI , KGB , SS
fain ca stii alfabetu macar.cred ca de la sursa de 4 milioane se trage :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
mariusik , de fapt tu ce doresti in cele 3 mesaje de la inceput !
#10
danutzZ Wrote:
jsT- Wrote:
Mariusik Wrote:vreau sa reclam si eu ceva ......in legatura cu domnul danutZz.!!!!!!!...1Big Grinaca esti in echipa cu danutZz ii jaleBig GrinBig Grin......deoarece....daca dai un flash aiurea.....se ia de mortii tai.....2:Nici nu ai timp sati ceri scuze...pt greseala comisa..caci ai si luat slay....!!!!!...3Tonguena la urma urmei suntem toti jucatori si mai gresim....!!!!!...Va multumesc!!!!!!

e admin asta explica tot Smile.nu ai ce ii face atata timp cat are relatii pe la x si y


mafie , relatii , pile pe la X , Y , Z , CIA , FBI , KGB , SS
fain ca stii alfabetu macar.cred ca de la sursa de 4 milioane se trage :lol:

ce frumos te`a invatat maicata sa vorbesti.se vede ca semanti Smile sau a vb cocalaru din tine ?.de ma`s pune la mintea si ani tai as fi bogat acum Smile.promit ca la urmatoare intrunire voi face tot posibilul sa fiu prezent ,nu de alta ,dar sa iti arat ca mai stiu si altceva in afara de alfabet Smile.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#11
e bine ca stii.ma bucur.dar mai intai invata sa scrii.si apropo nu m-am luat de nici un parinte de al tau

P.S-maicamia a terminat 2 facultati...dar na nu se compara cu tine.n-are sursa de 4 milioane Sad
si las-o mai moale cu vorbe de de genul "cocalar" sau "anii tai"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
nu sunt fan danutzz chiar avem topicuri grele unul impotriva altuia


dar jst ...n-ai nici o treaba cu serverul asta....vrei sa faci tu ordine? apuca-te de jucat.
sau ti-e teama sa nu ti se arda sursa?
#13
Smile)))Smile))))Smile))))
#14
v-am promis eu un ban pt chestii deastea....la urmatoarea faza....oricine ar fi...avetzi cuvantul meu de onoare k va dau ban pe forum

:*


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)