Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie baubau
#1
Numele cu care joc eu tot timpul este D&G.Jucam pe mapa fy_snow si un player ma blocase si eu i-am zis ca e butu le peste dupa care se trezeste si "adminul" baubau sa imi dea gag pt 30 de minute fara motiv..
baubau: ia dat mut lui D&G pentru 30. minute, Interzis: Ai primit mut, fara nici un motiv ( say / say_team /
voicecom
Ceea ce am zis mai sus nu cred a fi o injuratura care sa merite gag de 30 de minute si fara de asta imi mai da si slay ca nu e voie sus X(
Si mai face si reguli pe fy_snow ca de sus de unde se ia scutul nu e voie ca daca nu primim slay...
Las la aprecierea celor mai mari in functie Smile o zi buna tuturor Smile
#2
eu daca te fac pe tn but iti convine?
i-am dat gag si lui cosmin k si el te-o facut but

nu am facut reguli pe snow...am zis "iesiti din turn" ...
#3
da ma da tu pt o vorba dai gag 30 de minute ? sau tu esti mai presus de cat ceilalti adimi ?eu stiu ca se da 120 de secunde ju jumate de ora..si cum nu ai facut reguli ? ca mi-ai dat si slay..nu incerca sa te mai scuzi acum ca nu are nici un rost daca esti om cu bun simt recunoaste ce ai zis si ce ai facut ca era martot tot serverul asa ca GL & HF
#4
D&G ceea ce ai zis tu este considerata injuriie la adresa altor playeri ... si baubau ti-a dat gag ca sa nu se iveasca altu mai istet sa injure pe bune pt faptul ca tu il faci Bu.t pe unu ca iti sta in cale ...


" acela este felul lui de a juca nu ai ce sa ii faci asa ii invatat fiecare cu Stilu propriu de a juca Cs"

pe scurt baubau iti da gag cat considera el ca meriti ... un gag nu ii vreo chestia care sa nu te faca sa joci bine sau sa tii legatura cu adminii


daca tu joci pe alte servere unde in textul tau ai cuvinte gen ma.ta , mm , plm , sugi , prost ... care aceste cuvinte sunt cu blocaj din server si iti iei automat gag 120 de secunde ca asa este plug-in-ul ... asta este ca sa scuteasca adminii ca sa se mai faca reclamatii de genul acesta ...


pe scurt nu ii vad rostu reclamatiei


ca ti-ai luat gag Juma de ora ... da tu crezi ca iti lasa juma de ora gagu ?

sa zicem ca ti-l lasa 15 minute pana se schimba harta , ca normal este de 10 minute gagu


Recunoasteti greseala si pe jumatate este iertata



P.S. => NU VA MAI CERTATI CA COPILASII DE 11 ANI
D&G Stiu ca ai si tu o varsta
chiar nu ii frumos ceea ce faci

Gl&Hf!!
#5
la chestia cu slay-ul se poate verifica in consola k n-am dat...

D&G vba lui laur e doar un joc....respecta ceilalti playeri .... de asta ti-am dat gag
#6
mai eu nu am nimic cu nimeni dar faptul pentru care am facut post a fost ca pt o sipla vb mi-ai dat gag 30 de minute..apoi daca spuneam altele ce faceai imi dadeai gag pt 5000 de ore ? sau ban perm..?
#7
n-ai treaba wa ca eu is pe aceeasi ideie cu baubau ... nu las juma de ora gagu la om chiar daca a injurat serios .. ii doar ca sa vada ca este cineva care are grija ... daca ma intelegi
#8
ok se poate inchide topicul atunci daca probelma a fost lamurita..Smile
#9
mai dati gaguri de astea o sa plece toti de pe server
dupa cum ziceam nu a-ti jucat la niveluri mai inalte sa vedeti cum e.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
baubau parca tu ziceai aseara ca ati discutat pe conferinta sa nu se mai dea gag asa usorTongue
si mai ziceai de mine ca dau gag pt mai nimicTongue
@ no offence
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#11
eu nu m-am luat de nici un player aiurea ...
#12
Hai gata "close this topic" ... ca o dati invrajeli de acuma . si in cearta
#13
pai hai repede topic closed ca pierde baubau teren! cum dai gag jumatate de ora pentru cuvantul b.u.t? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
laso asa nu mai cauta motive.....laso asa am zis! ai scos maxim si din chestia asta!
#14
medicamenteeeeeeeeeeeeeeeeee
#15
cine se simte but si raspunde la acest apelativ , inseamna ca are probleme !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)