Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie atom1k
#1
d-nu atom1k injura ca la usa cortului , nu stie ce e ala bun simt , nu stie ca daca un admin da ban fara dovezi i se scoate direct adminul la prima reclamatie !
dar chiar trebuie sa stam pentru fiecare sa ii explicam ca nu poti da ban fara sa ai dovezi ?
atom1k povesteste-ne te rog ce se intampla ? de ce esti frustrat? te-a deranjat careva pe server ? nu ti s-a facut pe plac in 2 secunde? sau care e faza?
spune aici tot ce ai pe suflet , pe server doar joci , de restu se ocupa adminul sau adminii prezenti in acel moment !
astept raspuns .....
#2
(atom1k) [u-s]dj : pot intra sa joc 5 minute fara sa fiu deranjat ?
*DEAD* DieZ. : /rs

*DEAD* Dragonashuuu. : /rs

(ADMIN) atom1k : poti intra ca oricum esti in plus
Nokia (RADIO): Roger that.
] amx_say adica?
SysTEM'S : /hp

(ALL) [u-s]dj : adica?
*SPEC* [u-s]dj : adica?

GarGos (RADIO): Fire in the hole!
(ADMIN) atom1k : Smile) asta ca sa mai plangi tu putin
tipic. (RADIO): Fire in the hole!
(ALL) [u-s]dj : adica?
[SEF]Vladut killed C1p with m4a1
Nokia (RADIO
#3
accept sa imi zici orice pe server si pe forum , dar sa nu te legi de adminii u-s-ului..... never !
#4
Wa da tu esti incaltat cu fesu, ai 30 de ani dejeaba. Am spus la toti adminii ca ala are wall si toti va jucati in liniste si pace, cum sa nu te enervezi? Si dupa ce l-am injurat, te-ai trezit sa-mi dai gag, dar de ala nici ca te-ai ocupat. Joaca-te in liniste si pace, esti prea redus pentru varsta ta. PACE 22ROR.
#5
se pare ca nu faci fatza la acest server si forum !
o seara buna iti urez !
#6
voi cum ati proceda cu acest atom1k ?
#7
Nu esti singuru care s-a plans de atitudinea sa de frustrat si superior, mai erau vreo 3 - 4 admin. Poi ce faci cu un om care iti intra in casa si te injura? il dai afara. Cu acestea fiind zise din partea lui, cu astfel de frustrari eu zic sa ne paraseasca in mod civilizat macar.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
eu zic ca el ramane si ne parasiti voi restul... in mod civilizat.. dj accese scoase, verde ai warn ... primul care mai modifica accese date de mine, fara stirea mea, ciao..sv forum si ce mai vrea el.. helloooo treziti-va copii.. cand vine unu care are habar de cs deja la revedere.. sebs, robii .. si alte zeci de jucatori... acu atom1k... .. daca e de asha atunci eu raman cu aia care inteleg conceptul meu despre o comunitate inchegata si un server de clasa.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#9
nu am nimic cu el , ci el are cu mine , se leaga de admini la modul cel mai nesimtit !
daca scotandu-i imunitatea am gresit cu ceva , pune-i inapoi , dar situatia e josnica !
pai da-i admin direct daca recunoaste asa repede un codat .... de ce sa fie atata vorba in plus !
#10
bine !
o seara placuta !
#11
Daca tu consideri ca e normal ceea ce face atom1k, eu nu vreau sa fac mai parte din aceasta comunitate. te rog frumos sa-mi scoti adminul gh0st.

O seara placuta tuturor!
#12
gh0st Wrote:eu zic ca el ramane si ne parasiti voi restul... in mod civilizat.. dj accese scoase, verde ai warn ... primul care mai modifica accese date de mine, fara stirea mea, ciao..sv forum si ce mai vrea el.. helloooo treziti-va copii.. cand vine unu care are habar de cs deja la revedere.. sebs, robii .. si alte zeci de jucatori... acu atom1k... .. daca e de asha atunci eu raman cu aia care inteleg conceptul meu despre o comunitate inchegata si un server de clasa.


Scuza-mi interventia marian,si daca e sa fiu sanctionat asta e, gh0st cu tot respectu,nu e vorba aici de skill, inteleg unde bati vrei sa-l pastrezi sa tii nivelul serverului ridicat sa fie un server de clasa, vad ca multi se plang de atitudinea lui... ,daca iti aduci aminte si cred ca sigur stii mai bine ca mine, asa a fost si cu smiley, sebs, robii, si multi altii, au jignit, au fost sanctionati si in final au fost acceptati cu bune cu rele,cel putin sebs si robii, joaca foarte mult, robii are si admin.


In concluzie, atunci cand vrei sa intri undeva unde nu esti acceptat,iti schimbi atitudinea si comportamentu.Si in continuare nu vezi ca are o atitudine de vanzator de inghetata,cand ar putea fii elegant sa-si ceara scuze.
#13
Simplu :) Wrote:Daca tu consideri ca e normal ceea ce face atom1k, eu nu vreau sa fac mai parte din aceasta comunitate. te rog frumos sa-mi scoti adminul gh0st.

O seara placuta tuturor!
oki, ti-am scos ..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#14
] record vladutz
recording to vladutz.dem.
(ADMIN) atom1k : vladutz are wall, il banati
(ADMIN) atom1k : sau jucati in continuare?
*DEAD* atom1k : VLADUTZ IMI BAG PULA IN MATA
*DEAD* atom1k : DE JUCATOR
(ADMIN) atom1k : BRAVO CUAE
'Game Destroyed' got banned permanent.
Reason: 'Game Destroyer'
Admin: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
(ADMIN) atom1k : ALA ARE WALL SI PE TINE TE PREOCUPA GAGUL MEU
] stop
Completed demo
(ADMIN) atom1k : BAGOM PULA IN ADMINU VOSTRU
Game Destroyed has left the game
[Game Destroyer] ADMIN RZR has destroyed game on player Vladutz
* Vladutz changed name to Game Destroyed
'Game Destroyed' got banned permanent.
Reason: 'Game Destroyer'
Admin: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
(ADMIN) atom1k : scoate gagu in plm
(ADMIN) Google : cinei atom1k
(ADMIN) atom1k : sunteti 5 admini si juma de server va spune ca ala are wall si voi va jucati
*SPEC* RZR : mai zi odata ceva atomik
*SPEC* RZR : odata!
(ADMIN) Google : e tupeist rau baiatu
*** asdasda killed sKlembar with a headshot from usp ***
*** ThE D@rK^ killed asdasda with a headshot from m4a1 ***
(ADMIN) Google : il cunosti ?
*SPEC* RZR : problema sa rezolvat
(ALL) [u-s]dj : fara demo nu se poate da destroy , ai putea sa nu fii asa de drastic in afirmati?
*SPEC* RZR : ce mai vrei?
*DEAD* N00biscus : /rs
(ADMIN) atom1k : a jucat ala 3 runde frate
(ALL) [u-s]dj : fara demo nu se poate da destroy , ai putea sa nu fii asa de drastic in afirmati?
DieZ. killed Hman with m4a1
(ALL) [u-s]dj : fara demo nu se poate da destroy , ai putea sa nu fii asa de drastic in afirmati?
(ALL) [u-s]dj : fara demo nu se poate da destroy , ai putea sa nu fii asa de drastic in afirmati?
*DEAD* canteRstraiC : aproape bun
bunelu killed Nokia with awp
(ADMIN) atom1k : scoate gagu si vedeti-va de joc
*** GarGos killed ThE D@rK^ with a headshot from ak47 ***
(ALL) [u-s]dj : fara demo nu se poate da destroy , ai putea sa nu fii asa de drastic in afirmati?
GarGos killed bunelu with ak47
(ALL) [u-s]dj : zii
(ALL) [u-s]dj : zii
*DEAD* bunelu : mda
(ADMIN) Google : vede si el un codat si gata incepe sa injure
(ALL) [u-s]dj : poti sau sa te rog in genunchi sa poti ?
(ALL) [u-s]dj : poti sau sa te rog in genunchi sa poti ?
(ADMIN) atom1k : cum frate sa nu ma oftic cand ala trage prin pereti 3 runde
(ADMIN) atom1k : si tu ii faci demo
(ADMIN) atom1k : scuze ca m-am ofticat, joc placut in continuare
(ADMIN) atom1k : ma cert singur
(ADMIN) Google : de unnde plm are el nu stie sa vorbeasca civilizat si are si imunitate :O
(ALL) [u-s]dj : next zbori , o seara bna
(ADMINS) RZR : i-a dat ghost cred
(ADMIN) Google : nu e prima data cand face asta
(ADMINS) [u-s]dj : nu se tolereaza asa ceva
(ADMINS) [u-s]dj : faceti demo la atom1k cand se mai comporta asa , spuneti ca am cerut eu
(ADMIN) Google : el crede ca ban se da fara dovezi Smile)
(ADMIN) atom1k : abis ca next zbor, decat sa intru si sa vad asa dezordine mai bine nu
(ADMIN) atom1k : imi pun boti
(ADMIN) Google : cati ani are asta
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ALL) [u-s]dj : daca tu crezi ca se da ban fara demo, mai citeste te rog forumu inainte de a da cu pliscul aici
(ADMIN) Google : ce batae i-as da lu asta daca l-as cunoaste :S
(ALL) [u-s]dj : altii isi pierd adminu daca nu posteaza demo pe forum la banul dat
C1p is joining the Counter-Terrorist force
(ALL) [u-s]dj : altii isi pierd adminu daca nu posteaza demo pe forum la banul dat
(ADMIN) atom1k : iar ala juca vizibil, ce demo mai ai nevoie
(ADMIN) atom1k : 3 runde tb sa faci
(ALL) [u-s]dj : asa ca spui tu... eu nu as risca sa pierd adminu
(ADMIN) atom1k : inseamna ca esti un copil
(ADMIN) Google : asta se crede un fel de boss aici sau nu inteleg eu bine
(ADMIN) atom1k : sau nu gandesti
(ALL) [u-s]dj : intra te rog pe forum si sa discutam acolo problemele tale , cred ca dai rar pe forum
*DEAD* Nokia : /rs
(ALL) [u-s]dj : intra te rog pe forum si sa discutam acolo problemele tale , cred ca dai rar pe forum
(ADMIN) sKlembar : dj gata.. ca vorvesti degeaba.. ala era pe sv de 4-5runde
(ALL) [u-s]dj : intra te rog pe forum si sa discutam acolo problemele tale , cred ca dai rar pe forum
(ADMIN) atom1k : hai joaca te rog ca nu am cu cine sa ma cert
(ADMIN) atom1k : da nu am nevoie frate de admin
(ADMIN) atom1k : -am spus si lui ghost
(ADMIN) atom1k : dar mor cand vad incompetenta
(ADMINS) RZR : dal incolo hai sa jucam
(ADMIN) Google : cati ani are atomic stiti ?
*SPEC* [u-s]dj : f frumos daca asa se vorbeste in casa la tine atom1k , ne pare foarte bine ca te cunoastem
*DEAD* [u-s]dj : bine ai venit in familia u-s








trebuie sa luati masuri cu atomic asta !!!!!!
#15
pai ce masuri sa luam.. intra 2 ore pe zi si prinde 5 codati. voi stati 20 ore pe zi si?... un player care face treaba de admin cum nu faci niciunu din noi... masuri pt?..a zis sa dati ban nu ati dat
.. atunci cand faceai tu demo a intra la mine pe steam si mi-a zis ca sunt 5 admini si este unu codat si nimeni nu afce nimic..am intrebat daca sunt admin in joc sau is spectate, a zis ca au auzit ce a zis da nimeni nu face nimic.. dupa 5 min.. intra iar la mine si ma roaga sa intru ca admnii tot nu au dat ban la codat.. sa intru eu.. apoi .. nush..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)