Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie admin google
#1
Am mai intrat si eu un pic sa joc.
Massacre a dat vot la harta nuke_2x2 a iesit ... s-a schimbat ... se juca pe ea toata lumea era multumita, masscre iese de pe server, intra adminul google si schimba harta direct fara vot fara nimic nici o runda nu a jucat macar si schimba harta fy_snow care imi cam insulta inteligenta, nici macat nu a dat vreo explicatie.

acu nu mai stiu pe toti adminii dar nu stiam ca aveti nevoie de admini de fy_snow. Adica sa intrii ca admin si sa schimbi direct harta in fy_snow asta zice multe. Chiar nu se mai poate juca pe servearul asta ? am mai intrat si sapt trecuta si am iesit de pe server din cauza hartilor si a adminilor ca nu erau .
Doresc remove admin google.
#2
Daca erau putini oameni si a bagat snow ce e asa bizar ? si eu fac asta cateodata. dar nu stiu cati oameni erau pe server.
#3
prietene harta era mica si se juca, erau suficienti
#4
bre mane, ce reclamatie e asta? wtf? :|
#5
nu am fost explicit ?

admin google
intra pe server si schimba harta dupa bunul plac fara vot fara nimic in mijlocul jocului

e corect ?! sau poate asa trebuie sa faca ...
#6
topic closed, stiu ca o sa ma urasti,dar reclamatia e pentru surdo-muti.
#7
Tocmai asta zic! Pt ce reclamatie pe forum pentru un lucru de nimic. Reclamatie pt asa ceva? Tu stii de cate ori se schimba harta fara vot? Dar asta nu e un subiect oricum......dar na, daca tu vrei reclamatie... :|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)