Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie LoL
#1
Nick admin : LoL
Nick`ul meu : narcotiQ
am primit gag de la LoL degeaba .. pur si simplu si eu si lorri .. dupa care ii cer sa imi scoata gag ca l'am primit degeaba .. si tot nu vrea .. dupa care i`am zis "mai trompet'o care esti dupa ce dai gag fara motiv mai si comentezi" (sau cv de genu) si primesc permanent pt jignire :| .. dupa parerea mea in ultimu timp LoL si`o cam ia in cap si nu e frumos ..
#2
(PLAYER) narcotiQ : mai trompet`o nu ma lua cu din astea dai gag degeaba fara motiv


te harjoneai cu lory pana cand ea s-a cam plictisit si ti-a zis "hai sictir" si a trebuit sa ii dau gag din cauza ta ... pe server ar trebui sa se joace cs iar dupa cum e si campania pupicii se dau pe forum ai primit si tu gag pentru a te mai linisti un pic ....ti-am explicat de ce ai luat gag iar tu mi-ai raspuns :
"(PLAYER) narcotiQ : mai trompet`o nu ma lua cu din astea dai gag degeaba fara motiv"

Eu nu tolerez un astfel de limbaj la adresa mea ...daca alti admini accepta e problema lor !

aa si tin sa precizez ca vine costi si ma trage de maneca ca de ce ii dau gag si ban degeaba lui narcotiq ...el nici macar nu era pe server in momentul desfasurarii actiunii, imi pare rau da nu inteleg de cand trebuie sa ii dau lui explicatii si motive . Sunt admin si imi asum responsabilitatile fie ca gresesc sau nu dar macar iau atitudine.

bafta !
#3
mai frumosule .. :| am schimbat doua vorbe cu lori nu mai mult si nu din cauza mea se tinea lori .. si nu e problema ta chat`u .. pentru asta e sa vorbesti .. daca nu stii despre ce era vorba si si veziti de jocu tau :* .. pur si simplu te bagi in seama ca sa ce ? ..
#4
tot impertinent esti...
#5
eu n`am treaba aici .
eu am iesit de pe server, si fix dupa asta ai primit ban.
Bafta, frumosule :lol:
#6
in impertineala mati..
#7
narcotiq Wrote:in impertineala mati..
Nrcotiq vad ca esti cu copil de 2 ani..Mai mult de 10 ani nu iti dau...Si ar trebuie sa iti revizuiesti comportamentul...Pentru ca aceste server este pentru familie...Nu pentru impertineti ca tine
#8
poate ca nu e frumos sa ma bag dar nu cunosc circumstantele!


Narcotiq , am o parere buna despre tine stiu ca esti baiat valabil dar na in fata unor admini ar trebui sa vorbesti frumos in cazu de fata fiind LoL ,

Nu conteaza ce admin e ar trebuia sa discuti civilizat nu cu trompeta si alte chestii de genu

narcotiq Wrote:in impertineala mati..

uite acu iti pui si mai multa lumea in cap.


LoadinG Wrote:
narcotiq Wrote:in impertineala mati..
Nrcotiq vad ca esti cu copil de 2 ani..Mai mult de 10 ani nu iti dau...Si ar trebuie sa iti revizuiesti comportamentul...Pentru ca aceste server este pentru familie...Nu pentru impertineti ca tine

Tu ce cauti aici?! ti-am explicat de atatea ori sa nu te bagi unde nu ti-e nasu . Si in plus nu cunosti omu nu-l judeci , asa ar trebui sa ma iau si eu de tine si sa zic ca ti-ai facut forumu jurnal , si ca faci topicuri aiurea. 2 mai usor cu batutu din tastatura Smile


ps: mai termina-ti cu copilariile , mi se zice mie ca-s copil dar vad ca unii ma intrec


Salut!:* si calmati-va
#9
narcotiq Wrote:in impertineala mati..



poate daca iti cereai scuze pentru comportamentul tau era totul ok, ti se scotea banul si iti vedeai linistit de treaba, dar in cazul asta, ma opun total la scoaterea banului !!!


Astept o decizie din partea owner-lor.
#10
Decizie !
Gag dat corect , eu dadeam destroy direct , dar scuze ca nu eram de fatza !
cine nu are treaba cu acest post sa nu se bage in seama , si mai ales cei care nu au fost martori pe server !
m-am uitat in consola si vad ca iti permiti multe cu adminii !
bafta !
#11
narcotiq v-a primi si ban permanent pe forum pentru limbaj neadecvat.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)