Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie
#1
- numele adminului - v3nom
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment . Mircea.Radu
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine ...kick-uri in nestire
-motiv...a zis ca nu are cu cine juca in echipa ..si n-a ,i-am facut un 'compliment' si l-am facut ' jucator '...apoi imi zice ceva de genu sa las ciocu mic ca nu is in masura sa vb, ca oricum nu stiu cs (da am inteles ...faza cu nestiutul de cs,bine).....am mai zis noi ceva pe acolo..2,3 cuvinte (nu am vb urat si nici nu l-am jignit (injurat ..etc). ..sa se inteleaga ) si pac au inceput kick-urile ...desi nu a fost nici o injurie in context ...el avea dreptu sa zica ce vrea despre mine ca apoi sa imi dea kick ..nici nu apucam sa scriu ceva ca eram deja iesit (normal ca mi-am luat foc ..oricine si-ar fi luat).... si totusi tot el era cel nedreptatit ...desi cam ma lua peste picior...ca apoi sa imi iau kick...am si eu vreo 2 ani si ceva de cand joc aici ..si nu mi s-a mai intamplat asta ...(asta fiind si prima mea reclamatie ..si ultima)..inteleg ca omu a dat de pubertate ..da si-o poate manifesta si in alt mod .. nu sa faca gura mare pe server ca are el admin si ca e plin de el.... de asta fug toti jucatori dp server .. (aa da ...intr-un final mi-am luat gag ...urmand sa imi iau si ban dupa spusele lui rox ..dar nu s-a mai ajuns la asta)... sanctiune...hmm ...de preferat sa ramana fara admin ..ca sunt destui admini capabili pe server ...

Bafta
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#2
Tind sa-l cred pe Mircea.e chiar un player foarte disciplinat si nu a facut niciodata probleme pe server.Asteptam si opinia lui Venom.Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
Mircea nu e genul de om care sa faca scandal ,deci ii cam dau dreptateSmile.Cat despre v3nom se enerveaza uneori rapid, dar e un baiat de treaba.
#4
v3nom nu-mi mai place despre tine. vezi ca ti-am trimis un mesaj, poate iei ban daca nu remediezi treaba cu avatarul! hai ca nu stau sa iti editez eu avataru!
#5
playa Wrote:v3nom nu-mi mai place despre tine. vezi ca ti-am trimis un mesaj, poate iei ban daca nu remediezi treaba cu avatarul! hai ca nu stau sa iti editez eu avataru!
ti l-am sters! te descuri sa-l refaci
#6
done!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)