Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie
#1
reclamatia asta nu e pentru cineva anume...frate...majoritatea au zis ca se duce srv in groapa...un admin nu este...dimineata pana pe la 3,4...pana atunci se joaca la rupere cu coduri...plus ca sunt vreo 30 de admini...luati masuri daca vreti ceva bun...multumesc
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#2
si stai tu de la 3=4 pana la 10 dimineata ca admin ?
#3
dj asta era si ideea
bodu pe cate servere gasesti admin la 3-4 dimineata?
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#4
care era ideea ? ca nu ai zis sau poate m-am tampit !
#5
bodu lasa afirmatiile de genul asta ca oricum admin nu primesti dupa o saptamana de joc pe server.eu ma opun si cred ca si ceilalti.la ora 3-4 noaptea se doarme
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
DJ NU AM FCT RECLAMATIA CA NU AM PRIMIT ADMIN SAU CV DE GENU...si nu ziceam de 3,4 dimineata...duma-amiaza...de multe ori sa intamplat.... si nu era admin...la 30 de admini macar unu sa stea...
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#7
eu aseara am stat pana la vre-o 2:30 ..culmea era cam pustiu serverul...
#8
oameni buni el se referea de dimineata pana la 3 4 dupa amiaza , ce tot vorbiti acolo , cititi cu atentie ce a scris omu :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
deci oamenilor...eu ziceam de pe la 10 dimineata pana pe la 3,4 dupa-amiaza...nu am ziso ca pot sta eu ca admin...am ziso pentru ca in intervalu asta se joaca cu coduri in prostie...si nu prea se poate juca... ati inteles toti gresit...SPER SA SE FACA CEVA
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#10
asta asa e..multi se plang dimineata de codati pe server Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
asta cred ca la fel se incadra mai bn la sugestii....
#12
in cateva zile am sa ma uit la statistici. cine nu are un numar de ore destul de mare jucate v-a ramane fara.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)