Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatia danutzZ
#1
reclamatia danutzZ
Continut:
- numele adminului :danutzZ
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : GruuDy
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : kick
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa :

- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .

asta este regula care a incalcato
6. Este interzis BAN/KICK/SLAY asupra altor admini exceptand cazurile
in care regula nr. 4 este indeplinita.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply
#2
Gruudy dupa parerea mea tu nu ar trebui sa ai admin pe acest server.Nu e nici o aroganta sau chestii legate de "grad mai mare" cum zicea colegul tau de camera Peha.Indata ce ai primit admin au inceput si reclamatiile impotriva ta...bine asta e treaba ta.Iar tu ca admin trebuie sa fii exemplu pentru ceilalti playeri , nu sa vezi ca pierzi cu 4-0 la runde si sa te muti la echipa castigatoare.Eu te-am intrebat de ce te-ai mutat si ai inceput ca is arogant ca nu stiu ce.Ti-am dat kick sa te racoresti oleaca.Si chiar in unul din printurile tale bunul tau prieten pe care il stii de 18 ani a afirmat : "ca e fragar".

Cred ca tu esti mai arogant ca mine.De exemplu acum vreo 3 ore era dust2_mini , ai intrat si dupa 10 secunde ai inceput cu gura mare sa zici ca e cacat de harta ca ce harta e asta in plm...etc , martori sunt destui care sa confirme , Marmota de exemplu.Apoi trec 2 minute , ai dat /harti si ai vazut ca s-au jucat 2 harti consecutive la fel , si ai inceput cu suferintele , cum frate sa faci asta si chestii de genul asta de suferinte fara valoare si atunci ti-am zis sa nu te agiti ca un pepsi atata ca eu gresisem denumirea hartii.
Apoi s-a pus mini_dust2 si o data in 10 secunde te plangeai ca e aiurea harta.Eu cred ca ai o problema serios....Ar trebui sa iti revizuiesti comportamentul si sa iti vezi de treaba ta cu adminatul ca am un pic de experienta si ca tine am vazut sute.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
Confirm , danutz are si el dreptate .
Esti prea "plangacios" , orice harta pun , dupa 2 min zici ca tu vrei dust sau alta...
Nu intru in detalii...
Reply
#4
danutzz cand tu nu imi cunosti prietenii e mai bine sa nu zici nimic si cel care a zis fragar e unul din bunii mei prieteni.
tu vrei sa ai playeri pe server? atunci joaca dupa cum vor ei nu dupa cum vrei tu.
Reply
#5
sa inteleg ca dupa cum zici tu gruudy,adminii nu au drepturi,pentru ca trebuie sa joci dupa cum vor playerii...daca faza cu transferul e cum zice danutz,vezi regula cu teamballance...cat despre kick,vezi iar aceeasi regula...
Reply
#6
Gruupy admin scos! Nu se face reclamatie pentru kick impotriva unui administrator!

Edit: Si in al doilea rand exista sectiunea Admins Only! Dupa cum vad ai acces acolo....nu iti folosesti accesele deci le ai degeaba, asa ca pa pa admin si de pe forum!

Edit2: Confuzi adminul cu administratorul!
Reply
#7
Lasati mai baietu in pace, mai greseste + ca toti ne enervam la un moment dat. Asta nu inseamna ca trebuie sa mi se scoata adminul ca am primit kick/dat kick chiar daca nu am procedat corect.

Eu spun ca v-ati luat iar cu, copilarii! Mai mult, mi pare cu atat mai exagerat sa fie exclus de pe forum.

My 2 cents.

PS: Daca privim si in directia cealalta, nici nu am citit tot ce a scris danutz pentru ca mi se pare un text aruncat la nervi
Reply
#8
Zuzuk nu a fost aruncat nici un nerv , chiar cu foarte mult calm l-am scris.Daca o sa vrea admin o sa il pun eu inapoi.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#9
Sa ii puna dan adminul inapoi....dar faza cu reclamatia pe server intre admini nu a fost inghitita niciodata pe u-s...mai ales de la un kick!
Reply
#10
Gruudy ti-am pus adminul inapoi.Nu uita ca trebuie sa echilibrezi nu sa faci rank.Spor la joc.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
Dupa cum am mai spus si in alt post... e urat cand se ajunge la astfel de treburi... adica noi in loc sa dam kick/ban etc. celor care merita ne dam intre noi. Cu putina intelegere din partea ambelor parti putea fi evitata faza asta... asta daca exista intelegere, daca fiecare are orgoliul lui si nimeni nu lasa de la el e nasol...
Teoretic GruuDy a actionat "legal", adica e "acoperit" de regulament, insa si danutzZ are partea lui de dreptate... El cel putin cat am jucat cu GruuDy m-am inteles foarte bine, adica mi s-a parut baiat de treaba... acum fiecare cu opinia lui.
Eu zic ca asta sa fie considerat un ultimatum iar in cazul in care o sa calce "stramb" sa i se aplice "legea martiala" asa cum ati fi vrut voi acum. Smile) Bafta !
Reply
#12
Iar plangaciosu asta de Gruudy? Fa o dedicatie pe Taraf si lasa-ne cu nimicuri de astea ca tu oricum esti prastie ca admin, chiar pot spune ca esti unul din motivele pt care intru rar pe server Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)