Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclam smantanosu
#16
PRO verde zuzu si danutzz
sorry bau
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#17
fara a jigni sau ofensa alti admini nu se poate baubau? eu procedam la fel si dadeam ban! Atat timp cat baubau a comis prima greseala nu stiu de ce il judecati pe smantanosu :|
#18
playa Wrote:fara a jigni sau ofensa alti admini nu se poate baubau? eu procedam la fel si dadeam ban! Atat timp cat baubau a comis prima greseala nu stiu de ce il judecati pe smantanosu :|


Playa presupun ca stii ceea ce am zis eu odata si odata despre cei care Dorm pe Spectator ...

de ce sa fiu numai eu Oaia Neagra din Familia U-s ....

si pt smantanosu ii valabila faza ca a dat la Dinamic ...

este el cineva si trebuia sa se razbune

acuma sincer

daca vad pe oricine Spec si doarme ... ii Spun "I pup you" si afara cu el ....

doar ca eu nu ma mai chinuii sa dau kick ... eu dau Quit direct si cei care se uita la film ... care sunt pe afara la fimeie ... care sunt plecati de la pc ... nici nu observa ca le-a plecat cs-ul din bara

Si ca sa accentuez parca acuma NU SE MAI FAC ORE DACA STAI SPEC
#19
in primul rand am inteles ca smantanosu se uita pe nu stiu care.
in al doilea rand dai quit la spectatori numai in momentul cand se ocupa toate sloturile pe server si dupa ce i-ai invitat la joc! si nu quit, se da kick Smile
#20
playa Wrote:in primul rand am inteles ca smantanosu se uita pe nu stiu care.
in al doilea rand dai quit la spectatori numai in momentul cand se ocupa toate sloturile pe server si dupa ce i-ai invitat la joc! si nu quit, se da kick Smile


1 am dat doar kick quit nu mai este pe server
2 consuma aerul degeaba si-mi merge mie cs aiurea

dar cum am zis nu am facut topicul asta sa ma cert. inchideti-l k oricum nu rezolvam nimic
#21
din ce-am citit mai sus mi-a reiesit clar ca baubau a folosit aiurea kick-ul..din cate stiu eu nu se folosesc comenzi pe admini sau intre admini cum vreti voi sa intelegeti..nu are rost sa se mai discute inca 10 pagini pt ca s-a incalcat regula si asta e...duminica la fotbal erati mai uniti .. dar cum apare ceva cum va mancati intre voi precum curvele.. ce sa va zic.. sanatate si multe succesuri



Stiu ca nu trebuia sa postez aici dar ii dau voie lui Evolve sa mi dea warn :o

#22
Laur tin sa-ti amintesc ca ai ramas odata fara admin dintr-un caz similar , iar apoi te milogeai sa primesti macar 2 litere inapoi , asa ca nu fa pe Vandame . Iar la bau nu a fost vorba de kick ci de un destroy dat la un admin !!!! si pana la urma fiecare e liber sa-si dea cu parerea ca apoi ownerii sa aleaga si sa judece corect ambele parti pro si contra.Iar de acuma frate daca nu poate juca bau , ce ? nu mai are voie lumea sa joace , cu ce e vinovat smatanosu ca bau are o rasnita de calculator , sa-si cumpere altu sau sa joace cu butii :lol:
Corectati-va atitudinea domnii admini!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#23
imi spui si mie de cate ori am stat eu pe spectate??....si am zis de 100 de ori ca nu ma uitam la film si nu eram nici pe mess Wink...eram pe servr si stateam pe playeri este ceva rau in asta ?
#24
Nu a fost doar un kick au fost vrio 10-15kickuri date de baubau si doar 1 dat de smantanosu din cate am vazut! baubau nu a vrut sa auda ce facea smantanosu spec cum vedea ca intra ii dadea direct kick!
#25
edy Wrote:Nu a fost doar un kick au fost vrio 10-15kickuri date de baubau si doar 1 dat de smantanosu din cate am vazut! baubau nu a vrut sa auda ce facea smantanosu spec cum vedea ca intra ii dadea direct kick!

asa este cum zice sklembarSmile
#26
am rezolvat problema !
smantanosu si baubau au ramas pt o perioada doar cu literele : bcdefgi :
va multumesc pt comentarii !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)