Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reactivare admin
#1
Nume: Popa
Prenume: Robert-Petru
nick: Skinnylove (alte nick-uri cu care am jucat: Robiii)
Playeri adusi: Raduu, Freakzz, Bacu, SSS
Timp de cand joc pe server:http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=208 40 de ore pe nick-ul. Pe server joc de aproximativ 3 ani cu diferite nick-uri.
YM: <!-- e --><a href="mailto:popa.roberttt@yahoo.com">popa.roberttt@yahoo.com</a><!-- e -->
IP:192.168.0.102
Oras: Barlad
Varsta: 17 ani
Steam ID: pureaction
#2
contra, stii doar de ce. Daca altii sunt pro primesti. Si faza cu reactivarea nu o inteleg pt ca nu aveai admin inainte.
#3
E cont nou, primul tau post? Cum ai mai avut admin fara alta cerere sau alt cont vechi? nu prea stiu istoria ta, dar stiu ca ai fost in top3 de multe ori...

ps: acu am aflat-o, sper ca te-ai mai schimbat... :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
contra
#5
el este fostul admin Robii. de aia cere reactivare..desi acum are un cont nou cu un nume nou.. eu una sunt contra..sper sa nu gresesc dar nu mi se pare ca s-a schimbat de anul trecut si pana acum...
noth!ng Heart u-s
#6
CONTRA
#7
omfg. forget about it. n-am deranjat pe nimeni de cand m-am reapucat. cred ca pot continua sa joc si fara admin. puteti inchide topic-ul.
#8
contra!
#9
ii fratesu lu sebs!
#10
Ba da ce aiurea va purtati cu omu.... de ii vine sa i se rupa lupa de tot. daca n-a mai deranjat pe nimeni de ce atata scandal



topic closed.
#11
cei pe care i-a adus sunt activi pe server sau pe forum ?
#12
prezenta buna pe server , echilibreaza singur , are ochi la codati , cerere acceptata pentru admin mic.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)