Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
radio
#1
E doar o sugestie... nu aruncati cu pietre... . avand in vedere k dj si mihai se ocupa in mare parte cu muzica... nu ati vrea sa deschidem si o statie radio?....am mai vazut pe alte servere k se practica... poate asa vom promova si serverul...
#2
da..m-am gandit si eu la asta insa trebuie multi oameni.. care sa tina radio-ul ...sa puna muzica.. sa l tina online.. etc

#3
eu vazusem pe un server din bucuresti ca avea comanda say:/hlmp si acolo aveai 6 sau 7 posturi de radio... fiecare asculta ce vroia... dar nu stiu daca la lucrul asta va referiti si voi
#4
burlaku Wrote:eu vazusem pe un server din bucuresti ca avea comanda say:/hlmp si acolo aveai 6 sau 7 posturi de radio... fiecare asculta ce vroia... dar nu stiu daca la lucrul asta va referiti si voi


Se mai poate altcumva ?
#5
buna ideea asculta radio in timp ce joci da era un server de kz adica de ala cu sarituri, nu stiu cum sa face-ti sa se activeze radio in cs dupa ce mori ? la asta va referiti ? sau la un radio care il asculti in winamp si altele...
#6
k idee pot merge in parlel...si se poate pune si pe forum...
#7
intai sa vedem ce zice mihai,dj si catalin....nu va entuziasmati...
#8
Nu va grabiti asa...ptr k am jucat si eu pe un server.....unde dadeam/muzica.....si imi crestea lagu de la 60 la 100Sad( deci ....faceti cum vreti...io nu o sa bag muzik...dar dak o sa schimbi netu...poateSmile) :mrgreen: :lol:
#9
eu zic sa facem o televiziune! eu cand joc cs ma uit la televizor!
#10
nu am zis neaparat cand joci sa asculti radio !!!!
#11
e multa munca , se face lag, fiecare asculta alt gen de muzica ... si asa se vorbeste prea mult pe server, asta mai lipseste sa vad cum mai cer si diferite melodii si dedicatii si etc. Si eu ascult muzica cand joc cs , deschid winamp-ul si imi bag ce vreau.
#12
a fost o data radio , parca radiolive se numea !aici langa mine era vecin cu firma !
#13
munteanu Wrote:a fost o data radio , parca radiolive se numea !aici langa mine era vecin cu firma !
lolll.. da care munteanu esti tu? ..de pe vovideniei?... radiolive a fost acu ani in urma... ehhh..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)