Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
r1k - unban
#1
adminul de la care ai primit ban : Jammin
- reason : s'a simtit frustrat ! ( nu l'am jignit )
- dovezi [copy-paste consola] : You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].Game destroyed
- cum te aperi? ( argumente solide ) : fara a vb urat, jignitor , etc etc, imi da destroy ca el are acces .
- ip-ul tau : STEAM_0 : 1 : 15495939
- concluzia: unii admini nu'si merita accesul , sincer !!
#2
Nu te stiu de nicaieri! Dc sa iti dau ban aiurea? Ai grija cum te adresezi ca nu ne-am ciocnit valizele in gara!
#3
nu mai conteaza cine , ce si cum....joaca de mult pe u-s si nu a facut probleme din cate cunosc eu...cred ca merge unban.
seara placuta
#4
Nu-l cunosc, nu stiu cine e si nici de ce a luat ban. Din ce zice el rezulta ceva de genu: "eram si eu pe acolo si pac am luat ban" nici nebun sa fie un admin nu da ban aiurea. Cum p.l.m. sa scoti banul cuiva daca nu stii de ce a luat ban! Eu m-am uitat prin demourile mele de pe hdd si nu am nici unu cu numele r1k, ori a avut cod nesimtit si nu avea rost demo-ul, ori a sarit la gatul meu! Eu nu il pot ajuta pana nu aflu macar motivul. Sa il auzim pe el, nu mai postati altii in apararea unora care intra pe forum numai sa ceara!
#5
cand ai zis ca sunt "un copchil cu ip dinamic" iti amintesti?
era o discutie intre 2 playeri, si nu retin care a fost faza si am zis "apelati unu din voi la jamelia " , mi'ai dat destroy.. ce sa'ti cer daca de atat esti in stare?

1.nu mi'ai dat destroy pt coade sau altcv.. ci doar sa'ti aperi demnitatea si orgoliul de ADMIN .sincer... nu prea vezi jucator cu steam sa bage si coade ca'si baneaza steamu.. iar eu am steamul de ani de zile...
2. jucam 1 vs 1 , la orice ora vrei tu.. dar pe bani , orgoliul si demnitatea mi'l apar singur , fara comenzi in consola
#6
ms ca mi-ai adus aminte. Am inghitit vreo 3-4 injuraturi colosale de la tine, si nu am asteptato pe a 5-a. Noi avem o politica pe aici: trateaza jucatorii si adminii cu respect, asta o poti aplica si in viata de zi cu zi ca iti prinde bine. Alta regula ar fi ca adminii sa nu accepte injoseli, pt ca dupa unul ca tine se invata lumea p.r.o.s.t si se urca tot serverul pe urma in cap.
#7
habar nu ai ce vorbesti !
ÎNJURÁ, înjúr, vb. I. Tranz., intranz. și refl., recipr. A spune cuvinte injurioase sau de ocară la adresa cuiva

macar daca te injuram , dar asa...as ruga un admin care are acces sa faca rost de logari, daca am injurat sa raman cu ban pe viata, daca nu am injurat sa'ti scoata tie adminul si sa te baneze pt minciunile care le spui si injuriile care mi le aduci .
#8
r1k ai unban . Data viitoare sa fii mai atent ! O zi buna !
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#9
Ce unban Dey? Tu vrei sa ramai fara admin? M-a matrasit asta pe server de nu stiam cei cu mine. Nu auzi ca eu ca administrator am fost ingaduitor si i-am acceptat 1...2..3 dar apoi l-am carat? De cand ei tu decizii in numele administratorilor? Asta a fost ultima, la urmatoarea te penalizez!

@rik: zii rau ratusca ramurica! Caut logo si iti pun banul la loc! EU CAND ZIC CEVA NU VORBESC PROSTII, SI NU IMI ESTE FRICA DE LOGO!

edit1: ban prelungit din momentul asta rik o saptamana, dupa care iti expira banul. Eu o sa revin pe server saptamana viitoare, o sa ma loghez de prin starnet, dupa care o sa revin permanent pe server de pe 11-12 noiembrie. Va anunt ca ma pun tare pe server si forum, chiar daca o sa joc de pe laptop, dar voi avea tot timpul din lume pt ca am terminat doctoratul.
#10
Mai aveai 2 zile, 8 ore si 51 de minute in momentul cand te-am iertat si ti-am scos banul. Spor la joc! Vei primi si un PM cu acelasi mesaj


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)