Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt admini
#1
pls NU mai at BAN la BlooD...i sau facut multe poze...si mihai a primit pozele de pe byc care i lea facut zuzu...este juktor bun si curat....nu joaca cu coduri...doar k nu are steam...ceea ce nu este oblogatoriu....sper sa fie bine...

si va mai zic ink odata k BlooD NU este CODAT


ms multWink
#2
si poate sa fie eminescu ,, io daca il suspectez ii fac poze .. si nu le da la altu .. mi le da mie .. sau la cel care io facut poza! hai pa!
#3
deacord...da fai poze si zi sa le puna fara sa ii dai ban inainteSmile

nu tzio zis nimeni sa nui faci poze...doar sa stitzi k nu are coduri...si mno...omu se simte aiurea dak ii dai ban

k iai mai facut poze si altadata din cate tzin eu mine:-??

baftaSmile
#4
iam dat ban cu reason 4 poze la YM: poze_us. In 2 minute eram pe mess si no dat add ... . nul mai pupa atata in cur ..ca ii echipa cu tine sau tie prieten sau nush ce .. era chestia de 2 minute si gata .. nu ca da poze la altcineva si nush ce si te pune sa faci topicuri dea moca sa ne zici ca nu are coade ... daca mie imi vine chefu sai fac poze de 20 de zi .. apoi de 20 de ori ii fac .. ca deaia is admin ... nu ca alti ca au admin numa ca sa aiba imunitate sa poata sa-si bage codu . o larevedere placuta.
#5
zuzu nu te enerva pe mine

normal k ii tzin partea dak nui codat si ii la mn in echipa

da is deacord cu u k asha trebuia sa procedeze...da el o intrat pe mine si mio trim pozele si mio zis
u nu erai pe mess sa tzi le arat si i leam arata la mihai

bn uite imi cer scuze k am greshit...nu trebuia sa iau pozele si data viitoare o sa le trim unde trebe o sa vb cu el

aaa si nu el mo pus sa fac topicu...eu lam fara sa zik nimik

oricum srrySmile
#6
eu consider ca 10 euro ar fi mai simplu decat discutii de prost gust !
si sa dea add la steam la cei din cs.u-s.ro comunity !
#7
pai stiu...da poate unii nu investesc in asha ceva...:-??...ns...eu lam procurat gratisSmile)...adik prin intermediul MIRC si FRAIER...dak ma intzelegetzi=))...
poate omu nu vrea sashi cumpere k nu joak asha mult...sau ns...nu ma bag.....treaba lui...da dak ii mai facetzi poze....nui mai datzi ban...zicetzi sa le posteze fara sal datzi afara de pe serv:*
#8
pyro posteazai si ip-ul pls
#9
daca tot joaca , de ce sa nu isi ia steam , noua abia ne da voie sotiile si ne bucuram ca nu se supara atunci cand jucam , dar voi ce motive aveti ?
#10
bine zis dj...si eu am aceeasi problema...doar ca inca nu e sotie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)