Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propunere!
#16
desi merge numai in frame SadSad am sa joc asa Smile ne vedem duminica si nu numai Smile bft
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#17
si mie imi merge foarte rau .. da acolo o ora 2 nu muriti daca jucati
#18
bagam maxim diseara la 22:30 dupa care iesim la bere baietii din iasi Wink Big Grin
#19
gg doar 5 admini prezenti:-J laurentii jammin razer dark si ghile ! nai cu cine
#20
la 21:36 sa intrerupt netul pana dimineata la 9 :oops:
#21
i sa mutat providerul serverului nu mai este Rds ..Cum ai vrea sa joc ?..Da si tu un search pe google si vezi ce conexiune este intre Rds si Airbites...Din aia 27 de admini care suntem mai bine de 60 % dintre iei au provider Rds.Asta explica si faptul ca nu e mai e populat sv..Doar nai vrea sa imi fac alt contrat de net ca sa joc pe us Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#22
jsT- Wrote:i sa mutat providerul serverului nu mai este Rds ..Cum ai vrea sa joc ?..Da si tu un search pe google si vezi ce conexiune este intre Rds si Airbites...Din aia 27 de admini care suntem mai bine de 60 % dintre iei au provider Rds.Asta explica si faptul ca nu e mai e populat sv..Doar nai vrea sa imi fac alt contrat de net ca sa joc pe us Smile
si ce ipuri au astia de la rds? Smile
#23
jsT- Wrote:i sa mutat providerul serverului nu mai este Rds ..Cum ai vrea sa joc ?..Da si tu un search pe google si vezi ce conexiune este intre Rds si Airbites...Din aia 27 de admini care suntem mai bine de 60 % dintre iei au provider Rds.Asta explica si faptul ca nu e mai e populat sv..Doar nai vrea sa imi fac alt contrat de net ca sa joc pe us Smile
nu se cere sa iti faci alt contract la net....dar altfel cum sa repopulam serverul??daca adminii nu intra cine sa intre? bunica isabela? :? :? e moarta saraca dumnezau so ierte Smile trebuie gasita o solutie:-S
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#24
intradevar trebuie gasita o solutie..eu am intrat azi si ( dupa vreo 20 de minute de chinuri ) am jucat 20 se secunde.motiv?..lag de 200.bascalie bascalie ca da`o draqu cum sa joci asa..stai 2 minute sa cumperi o arma..daca vreti sa repopulam serverul din nou sau chiar mai mult sa il facem de 32 stangem toti bani astea care suntem din iasil,ca la bautura cheta tata Smile ...cate 10-20 de lei pe om.si cumpar un host sa aiba banda rds&airbites,si atunci nu sa mai fie probleme.este doar parerea mea..eu cred ca nu e o avere atat de mare 10-20 de lei pe luna.voi ce spuneti?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#25
pei eu ma bag la aia 20 de lei..da cine se mai baga..k doar eu dark si ink 2-3 acolo.. Sad
#26
sa faca cineva o lista cu admini din iasi (bineinteles cine vrea sa se alature si din afara este bine venit ) si care vor sa dea 20lei/luna asa degeaba zice-ti voi aici ca dati bani


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)