Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
probleme youtube
#1
De vreo 5 luni nu imi merge youtube , in rest toate site-urile de acest gen imi merg (trilulilu, 220 etc).
Astept pareri pentru rezolvarea problemei.


Attached Files
.png   mozila.png (Size: 201.66 KB / Downloads: 183)
.png   opera.png (Size: 191.75 KB / Downloads: 183)
.png   chrome.png (Size: 141.48 KB / Downloads: 183)
.png   video_gsp.png (Size: 292.25 KB / Downloads: 183)
Reply
#2
mai intai fa o proba cu alt browser si vezi daca merge, astfel stii de unde vine treaba, daca e de la conexiune, firewall sau de la browser. Daca instalezi alt browser, pls nu da import!
Reply
#3
playa Wrote:mai intai fa o proba cu alt browser si vezi daca merge, astfel stii de unde vine treaba, daca e de la conexiune, firewall sau de la browser. Daca instalezi alt browser, pls nu da import!
deja a incercat cu alt browser.
ce nu stiu e daca a dat sau nu IMPORT cand a instalat mozzila, opera, chrome etc.

Reply
#4
se vede in poze ca nu merge youtube cu nici un browser (mozila , opera , google chrome , internet explorer). Numa site asta nu imi merge .. nu stiu ce naiba are
Reply
#5
dezinstaleaza unul din browsere, intra in program files si sterge si folderul care ramane acolo pentru ca raman memorate niste setate, apoi instaleaza-l din nou si grija sa nu dai import! Daca nu trebuie sa te uiti in firewall daca e limitat, dar nu vad dc firewallul ar limita youtube-ul.
Reply
#6
inca ceva, daca nu merge, sa imi dai cu team viewer sa ma uit si eu oleak, sa vad si tipul de conexiune la net, etc! Nu is profesionist, dar de obicei mai rezolv asa Big Grin
Reply
#7
playa Wrote:dezinstaleaza unul din browsere, intra in program files si sterge si folderul care ramane acolo pentru ca raman memorate niste setate, apoi instaleaza-l din nou si grija sa nu dai import! Daca nu trebuie sa te uiti in firewall daca e limitat, dar nu vad dc firewallul ar limita youtube-ul.

nu merge
Reply
#8
playa Wrote:inca ceva, daca nu merge, sa imi dai cu team viewer sa ma uit si eu oleak, sa vad si tipul de conexiune la net, etc! Nu is profesionist, dar de obicei mai rezolv asa Big Grin

ok , intra pe mess
Reply
#9
pana acum nu am rezolvat nimic cu zuzu, si dupa cateva setari si restarturi nu mai intra pe mess, sper ca i s-a mai deschis pc-ul Sad Confusedhock:
Reply
#10
playa Wrote:pana acum nu am rezolvat nimic cu zuzu, si dupa cateva setari si restarturi nu mai intra pe mess, sper ca i s-a mai deschis pc-ul Sad Confusedhock:
moare langa pcSmile))))))))))))))))))
mai ales ca o inceput ceva meciuri acum la 15:00 Smile))))

Reply
#11
pfoai, crek nu ii mai merge pc-ul :-s....ce ma injura ca eu i-am umblat in el!
Reply
#12
playa Wrote:pfoai, crek nu ii mai merge pc-ul :-s....ce ma injura ca eu i-am umblat in el!


merge calcu , dar am scanat de 2 ori cu spybot ala si tot nu merge youtube
Reply
#13
hai ca te rezolva zuzana!
Reply
#14
gata merge!

mersi zuzuk si playa,

tc
Reply
#15
Zuzu Wrote:gata merge!

mersi zuzuk si playa,

tc
da foarte interesant... da zi si nou ce aveai.. sa raman aici pe forum mostenire...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)