Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poza cu dedicatie lu dark :))
#16
laurentzii Wrote:pai ii simplu una lui verde si una lui Baubau :lol: :lol: :lol: si is toate 4 Busyyyyyyy
dak nu e laur cu mn nu ma mai joc
#17
Uite asta inseamna p*z*d* pe p*** ei :lol: :lol: am so i-am aia care o tine pe nevasta lu dark dupa cap sa nu cada de p*** mare ce are!!!:lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#18
burlaku Wrote:una e a mea ... raman inca 2


hmm...sa zicem ca ma multumesc si cu 2 :-?

:lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#19
darkclan Wrote:Rele lumi :? ci suntiti uai asa di individiosi pi mini a ?? :lol: :lol: :lol: :lol: nici in visele voastre cele mai umede nu o sa aveti parte de ce am eu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:





cica nici in visele voastre cele mai umede :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

=)))))

dark probabil de frica ne zice seara pe sv...gata nb am plecat langa nevasta :-s :cry:
il bate cu **** `n cap daca i neascultator Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
si intrebarea e cine naste din voi 2?? ca tare sunt curiosSmile)
#21
=)))) care apuca primu Smile)))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#22
care nu are geaca daniel&gabi Smile)
#23
:lol: tare
[Image: salam.png] CS.U-S.RO


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)