Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plugin caciulite mos craciun
#1
Anul asta nu punem plug-in-ul cu caciulitele de mos craciun?
Reply
#2
nu prea is deacord... macar o ninsoare sau sa fie realtime adica daca e seara sa fie bezna si noi sa aprindem lanterna etc. cum a zis Anarchy Smile.
Reply
#3
s-a mai discutat chestia asta la Admins - Only. Abia acum se vede cine e activ si cine nu
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#4
apoi e activ.. a facut cerere de marire ... Smile)))))))
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
Catalin Wrote:s-a mai discutat chestia asta la Admins - Only. Abia acum se vede cine e activ si cine nu
Corect!

Reply
#6
Catalin Wrote:s-a mai discutat chestia asta la Admins - Only. Abia acum se vede cine e activ si cine nu
cred ca discutia era la Administrators Catalin, nu judeca adminii Big Grin (nu cred, chiar e acolo Tongue )
Reply
#7
playa Wrote:
Catalin Wrote:s-a mai discutat chestia asta la Admins - Only. Abia acum se vede cine e activ si cine nu
cred ca discutia era la Administrators Catalin, nu judeca adminii Big Grin (nu cred, chiar e acolo Tongue )

era la Admins Only din cate stiu :wink:
Reply
#8
probabil s-a postat si acolo!, ai putea sa arati topicul ca sa vada si restul adminilor!
Reply
#9
Se mai întâmplă, nu trebuie să tragem asa repede concluzia pentru simplul fapt că mi-a scapat un topic.
Suntem o comunitate, cu toții greșim, nu e nimeni perfect și eu cred că ne putem înțelege fără reproșuri.

O seară cât mai plăcută !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)