Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plecat
#1
in seara asta am plecat la mare baieti, deci pe sv nu o sa ma mai vedeti cateva zile, o sa fiu insa prezent pe forum non stop ca intru de pe telefon. sper sa ajung si la conferinta din seara asta daca nu ma bate prietena :lol: :mrgreen:
#2
vin si eu duminica Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

#3
mergem si noi duminica :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
Pai daca veniti in costinesti ne vedem duminica seara, numarul lui bogdanel il am, dark daca vrei imi lasi un private message si te sun eu
#5
eu cu bog plecam duminica noapte..ne putem intalni luniSmile vb si ne vedem noi la cateva beri reci si defilarea putzelor pe plaja :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
norocosii de voi :x
eu numa in august ma duc Sad( nu mai am rabdare :x
distractie placuta playa si voua voinicilor
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#7
multumim multumim >Big Grin<>Big Grin<

#8
suntetzi la mare dilai...va daore in pixSmile)...vezi sa postatzi poze knd va intoarcetziSmile)Big Grin :>:>:>
#9
care pleaca prin august la mare ? de curios asa ....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#10
eu plek pe 15 august sau pe 14 . lol nici nu mai stiu exact acum :lol:
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#11
Baieti buni, nu da-ti un semn de viata. Crek sunteti in statiunea Pluto si nu aveti semnal.
#12
Gata, astazi dupa amiaza o sa fiu acasa. Binenteles ca o sa fiu rupt de oboseala, asa ca ne vedem maine pe sv.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)