Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pentru mihai ....
#1
bha fratilor nustiu ce are domnul jst- ca vineri la ora 22 si 54 data de 17/4/2009 suferea omu de admin si tot imi dadea kick degeaba si am prins faza asta
(ALL) jsT- : stai sa vezi ce pulan gura ii bag eu admini de astia tot sa mai aveti va rog rezolvatoi problema
#2
ma copil prost crescut in padure o intrebare pentru tine
esti prost? sau esti prost?....cate 2 clase ai?..tata aici jucam counter-strike nu e IRC de injurat lumea...
eram cu nick Anka .si ai inceput ca "bagmeaas pula`n gura lu Anka de codat ..nyk fa ceva"..da?..
altceva mai ai de comentat?..

eu mai am...sti semnu asta de la mess..:-h..sau vrei desenat?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
crazy la urmatoarea abatere ,si injuratura zbori de pe server cu fulgi cu tot !
ma vezi pe mine injurand?
#4
sa ales prafu de sv ... din cauza unor admini k jst care joaca cu wall...
#5
multumita mie scapam de toti ratati de pe serverul asta..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
+ multumita "tie" se joaca 2 vs 2 pe snow ! ! !
#7
+ multumita "tie" nu mai e u-s o comuitate unita!
#8
fratilor nush ce e ce nu e ....dar cand eram admin si imi mergea calculatorul acu o juma de an nu eram 20 de admini......eram 4 5 care stateam f f des pe server ....atunci statea serverul full full ....nush ce s-a intamplat de a decazut asa rau.....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
Safta ii simplu s-a schimbat adresa de Ip la server si multa lume il vede cu "not responding" asa ca ei nu stiu ca sa il puna din nou in lista la fav ca sa le mearga ..... si App si mie imi placea cand mergea serverul marfa ...




Hf !
#10
DECI SA NE INTELEGEM !
sunteti suspecti , ati jucat cu coduri !
mai bine server-ul gol decat cu codati , si asta ma refer doar la cei care se simt ca au coduri in calculator sau au avut !

va rog nu mai acuzati adminii fara dovezi clare !
nu vi se ia in calcul nimic !
#11
dj Wrote:DECI SA NE INTELEGEM !
sunteti suspecti , ati jucat cu coduri !
mai bine server-ul gol decat cu codati , si asta ma refer doar la cei care se simt ca au coduri in calculator sau au avut !

va rog nu mai acuzati adminii fara dovezi clare !
nu vi se ia in calcul nimic !

frumos Smile vorbind la Plural cred ca te referi la clan
#12
nu am pronuntat nici un nume , nici un clan !
doar pt cei ce se simt !
#13
sincer mi-ar place sa vad serverul cum era inainte cand erau 6 7 admini de toti si se ocupau de server ( mai pe inteles cand se juca 10 vs 10 ) .....era o satisfactie pt mine ca player si admin mai ales pt owneri !!....as vrea sa vad dak isi mai poate revenii la loc.....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#14
server-ul nu are nevoie sa isi revina , sau cuvinte de genu asta !
ti-am mai spus care e scopul -- e doar pt prieteni !
daca ne esti prieten , joaca ! daca nu , la fel , ia si joaca doar daca vrei !
cine greseste . pleaca !
e simplu !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)