Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ora 17:00 si nici un admin
#1
ora 17:00 se joaca de_aztec_mini 10vs10 + wallisti si din 50 de admini cat sunteti nu intra nici unu ? frumos
#2
Adminii au si viata normala, nu stau 24 din 24 pe cs Confusedhock: ai id'urile noastre de steam/mess, puteai contacta unu. atata tam tam
#3
nu e nici un tam tam si nu am spus sa stea cineva 24 din 24 de ore ... dar din 50 de admini nici unul ? sunt prea multi admini degeaba.
#4
Aici te contrazic. Nu pot sta toti din aia 50 pe server, nu exista niciun server cu admin 24/24 , asta e puteai sa remediezi situatia altfel.
#5
TuTuNeL Wrote:nu e nici un tam tam si nu am spus sa stea cineva 24 din 24 de ore ... dar din 50 de admini nici unul ? sunt prea multi admini degeaba.
Nu te supăra, am o întrebare:
Tu de ce nu mai eşti admin?
Împrospătează-mi memoria, te rog.

#6
man.. poate sa fie si 100..daca se intampla sa nu fie nici unul ONLINE atunci asta e.

si de ce zici ca sunt admini degeaba?????? crezi ca toti avem admin ca sa stam NONSTOP pe server??

eu spre exemplu la ora 17:00 eram la intrunirea vwforum, bogdanel presupun ca era la fotbal, iar altii aveau cu totul alta treaba. poate unii dormeau (deh,,44 de pahare), altii faceau sex, altii erau in mall...etc. asta nu inseamna ca suntem ADMINI DEGEABA!!!!! Smile
#7
Am impresia ca plangi dupa admin.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
Topic Locked!

Tutun a ramas fara admin ca nu a prezentat un demo.
#9
mda , TUTUNEL AI NR MEU !
eu cand ti-am dat mesaj pe messenger , ai zis vreun reply ? ceva ?
nu ma supar daca ma suni pt ceva important !
#10
:cry: :cry: :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
sau iti foloseste altcineva adminu si nu scrii tu chestiile astea !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)