Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o0Ady0o
#1
Mi-ar fi parut bine sa va ajut ... dar , sunt multi care am vazut ca "nu ma inghite" si nu doresc sa supar pe nimeni , eu .. o sa contunui sa joc pe server , dar ... doar ca player pentru a evita certurile , etc. Multumesc .
Peace & Respect u-s.ro
#2
pro slot
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#3
IPB-ul necesita licenta .. si in plus nu am cum sa mut toate posturile pe noua platforma. nici nu se pune in discutie mutarea catre alt soft pentru ca nu e nevoie. e foarte bun PHPBB pentru ceea ce este nevoie in momentul de fata. Il folosesc dinainte sa te joci tu cu IPB.
Inregistrarile pe pagina de statistici sunt inchise si vor ramane inchise.

In legatura cu adminul vei primi mesaj de la oamenii care se ocupa.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#4
Catalin Wrote:IPB-ul necesita licenta .. si in plus nu am cum sa mut toate posturile pe noua platforma. nici nu se pune in discutie mutarea catre alt soft pentru ca nu e nevoie. e foarte bun PHPBB pentru ceea ce este nevoie in momentul de fata. Il folosesc dinainte sa te joci tu cu IPB.
Inregistrarile pe pagina de statistici sunt inchise si vor ramane inchise.

In legatura cu adminul vei primi mesaj de la oamenii care se ocupa.

Am IPB-ul care nu necesită licență !
Treaba cu post-urile si mutat-ul .. ai dreptate , dar și aspectul IPB-ului cu o tema Defliction ...

dey1986 Wrote:pro slot

Nici nu vreau să vă mai obosiți să-mi dați slot . Cum vreți .. eu am zis să vă ajut . Ca Slot ești conștient că am doar loc pe server , fără niciun acces , decăt litera b . Cum decideți , dacă rămâne valabil doar slot-ul ... numai bine ..
Peace & Respect u-s.ro
#5
pro nimic !
#6
Imi pare rau dar nu vreau sa ma complic cu scripturi nulled.. daca apare o vulnerabilitate ce fac ? dau din buze pana gasesc un update nulled ?
Cererea a fost facuta pentru admin/slot nu pentru administrare server sau forum. Exista sectiune "Sugestii" in caz ca vrei sa mai adaugi ceva. In plus ai doar un post pe forum. Nimeni nu o sa te primeasca cu bratele deschise doar prin simplu fapt ca ai experienta. Nimeni de aici nu te cunoaste si nu poate confirma acest lucru.
Admine se dau numai dupa un anumit timp, nu batand din palme sau cu pumnul in piept.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#7
pro slot ... Catalin are dreptate ... vei primi si admin dar tre sa "muncesti" pt el
#8
Numai bine .. am vrut să vă ajut . Succes !
T/C !
Peace & Respect u-s.ro
#9
o0Ady0o Wrote:Numai bine .. am vrut să vă ajut . Succes !
T/C !


Am sa dau unlock, daca vrei sa ne ajuti incearca sa faci totu in timp,daca vrei te putem ajuta cu un slot, inca cateva ore apoi vei primi si admin. PAREREA MEA, asa am inceput si eu cu un slot si am primit admin,dar totul cu rabdare,daca vrei sa ma asculti e ok, daca vrei sa te bati cu pumnu in piept cu ipb phbppgasgsagn si alte tampenii pe care stii sa le faci, n-ai decat parerea mea daca vrei sa ne fii alaturi joaca, momentan poti primit slot, si un admin mic. ca ai 100 de ore .


ps: daca ai nelamuriri cauta-ma pe privat.
#10
Daca imi zici cine esti poate iti dau admin! Nu te lua dupa lumea de aici, Catalin mereu e diplomat si neutru, iar eu ascult de parerea celorlalti, dar cateodata fac si cum vreau eu! Am nevoie de o singura informatie: pe cate servere ai mai fost admin si acum cati ani ai primit primul admin?
Si inca o intrebare asa bonus dupa un edit: Ce te-a atras pe cs.u-s.ro? Smile
#11
player -> slot -> admin mic -> admin mediu -> admin mare -> admin full

Cam asta e situatia pe u-s .
#12
o0Ady0o Wrote:Numai bine .. am vrut să vă ajut . Succes !
T/C !


Uite vezi cat de copil esti :roll: Te-ai suparat si ti-ai luat "jucarele" si ai plecat acasa :lol: :lol:
Nu zis ca nu ai merita admin cu toate ca ai 16 ani dar o data dobandit ai o responsabilitate si cand ei o decizie o asumi si raspunzi pentru ea buna rea :!:
Ti-as mai da un exemplu dar ma opresc sa nu zici ca sunt....
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#13
Va rog stergeti topicul .. voi reveni alta data cu alt post Smile . Haideti pe server Smile
Peace & Respect u-s.ro
#14
ok, bafta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)