Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o rugaminte pt admini
#1
referitor la statul spectator
aqma este server de 20 playeri, adminii si cei care au slot pot intra knd au ei chef
dar restu playerilor nu pot...asha k va rog ceva...knd intratzi in cstrike nu intratzi doar k sa statzi spectatori...in sensu k intru ma pun spect si plec in orash sau pe unde avetzi treaba
un admin sta spectator knd trebuie sa verifice pe cineva...si adminii dar si playerii pot sta spectatori dak de expl...merg sa manance...sau merg la baie sau au ceva treaba pe kre o rezolva rpd


zic asta pt k stau 3-4 admini spectatori...automant se joaca 8v8, decat dak mai intra si altu cu slot se mai inmultzesc

ce parere avetzi am dreptate? sa gandim logic...nimeni nu trebuie sa stea pe server degeaba doar sa ocupe loc k poate este altul kre vrea sa intre pe server si sa joace si asta suna pt adminii de orice fel, playeri cu slot si playeri obishnuitzi

si chestia asta voi dori sa se discute si la conferintza (admin full sau indiferent dak este afk spectator mai mult de 1 ora si cei ingame mai mult de 3 min sa se dea kick cu amx_rcon amx_kick name)
#2
de acord cu pyro .......stai spectator numai la nevoie.........nu cand esti plecat pe nush unde ......
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
....
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#4
aprob lupo...iam mai dat eu quit din cand in cand
#5
la ora 6 dimineatza..poate a intrat si astepta sa intre oameni Smile si eu fac asa cand e serveru gol Tongue stau spectator pana intra Smile deci nu cred ca asta e problema :wink:
#6
OFF TOPIC

rezumatziva la ce trebuie
#7
o intrebare foarte buna .....cati jucatori erau lupo atunci pe server ???? iti zic io f putini ......si pt ca erau f putini iti zic io ca era in favoarea serverului ca stateam on tot timpul
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
nu e nici o problema cine are acces la rcon are acces si la exec_client asa ca va rog folositi-va de comanda sa dati disconnect la cei care stau spec. si ma repet DISCONNECT nu alte comenzi gen quit si alte chestii ca sa-i stricati setarile din counter-strike
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)