Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o alta mini-intalnire :D
#1
Laurentzii si baubau
[Image: danutzz1.jpg]
Laurentzii , eu
[Image: danutzz2e.jpg]
eu , baubau
[Image: danutzz3.jpg]
Razer , eu si gti`u
[Image: danutzz5.jpg]
baubau , eu
[Image: danutzz4.jpg]
Laurentzii , eu , Razer si micul baubau
[Image: danutzz6.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
:| si pe restul de ce nu ati anuntat? :|
#3
nush..pe mine bau m-a intrebat cu o zi inainte.sa speram ca data viitoare vom fi mai multi Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
hai faceti ceva acum cat sunt in iasi... ca dupa asta iar plec la campina Sad

#5
cat mai stai?hai...dar sa fim mai multi...nu doar 3-4..;\
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
pana pe 2 decembrie... Sad Sad Sad

#7
aaa..este timp...dar trebuie dinainte de stabilit...sa-si faca timp baietii
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#8
ce e asa de greu de stabilit? :| duminica la ora 17:00 la oajdea :lol: ramane stabilit da?
#9
tin sa subliniez..... micutul baubau Smile)
#10
weeee...da las k o fo mijto si in seara aia..eu zic sa ne vedem duminica viit seara la 17:00 la oajdea..va bagati??vin cu camera foto(adik cu k850iSmile))
#11
ma nuj ce o fo asa misto da eu am inghetzat de tot in seara aia ca nu eram pregatit de grataru de samantza care se facu de la noi Smile) si totusi nu zic asa de o iesire o fo misto Wink
#12
amintirile ma chinuiesc amintirile ma rascolesc Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)