Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nuMb
#1
nick: nuMb
ip: 89.41.205.167
admin: EvolvE^
reason: aim, ban permanent.
harta: de_dust_long sau ceva de genu
ora: 1:00 a.m

De mentionat:
- nu mi-a cerut sa ii arat snapshot-uri ban direct
- cu 2 harti inainte cred... mi-a zis ca vrea sa vada poze, dar in cstrike nu am nici o poza facuta de el, in schimb am poze facute de alt coleg de-al vostru admin, nu-i mai retzin nick-name-ul, doar id-ul de messenger pt ca il am trecut in lista (i-am trimis pozele): coolflacau.
-am avut admin pe [cenzurat pt reclama](counter-strike 1.6) pe langa alte servere....
-activez in pgl, clan: XM div C, sezonul trecut am jucat baraje pentru B.

Multzumesc frumos, o zi faina in continuare.
#2
mentzionez k...nu ai gasit poze pt k nu tziam facut nici una...am vrut sa vad dak le dadeai in caz k le ceream...knd ceri poze de la codatzi ei ies...ai ip dinamic...+ dak ai putzina imaginatzie poza la aim faci degeaba..k nai cum sa vezi cum se mishk tzinta Wink...tziam zis...maine vreau de la tine demo...intri pe poze_us..si dak ii cineva online sau poate is chear eu...imi trimitzi demo...si discutam altfel...dak nu Wink
#3
scuza-ma ca te intreb dar sa prinzi "codati" nu e datoria ta? e datoria mea? Smile)
pe [cenzurat] stau spectate de ma doare capul si fac demo dupa demo dupa demo... iar aici se da ban dupa ureche? ca de urmarit nu m-ai urmarit, poze nu mi-ai facut... pai scuza-ma dar pt ce mai esti admin?
si vezi ca te contrazici: ai spus ca "ai cerut poze de test ca de obicei codatii ies imediat" ... nu am iesit, poze nu ai facut dar ban permanent tot am luat, na probabil sa-ti fi fost lene Tongue e 1 dimineatza ce sa te mai complici nu?

p.s. nu am ip dinamic deci nu am sa ma pot conecta pe u-s.ro...Smile
p.p.s. lol, acum am vazut ca ma cert/lupt cu morile de vant... tu admin full, nu ia nimeni partea unui muritor de rand Smile)
#4
itzi explic dc se da ban dupa urecheWink...si eu acum 2 ani jucam cu cod...Wink..doar un amarat de aim...si jucam super nu se prindea nimeni...nici makr suspect nu eram...aqma o sa recunosc...2 luni knd mam apukt sa joc pe u-s acum 1 an am jucam din cand in cand cu aim si miam facut si zuzu poze 5 si nu ma prins si una dupa alta...asta ma convins k sunt coduri pe kre nu le potzi prinde pe ss...deci...nu ai ieshit ori k nu erai codat ori k stiai k nu te pot prinde cu cod pe ss....si dak vrei sa sti in PGL se joaca cu coduri la greu....dak nu se joak de la sala 50% ishi baga cheat pe steamWink...zuzu stie mai bn despre ce vb...si sa sti k team si urmaritWink...sa nu crezi k tziam dat ban fara sa ma uit deloc pe tine...si de aia nu tziam dat knd eram pe Nuke k s te mai urmaresc..si pe fy_snow_orange eram cu alt nume si te urmaream Wink

deci pe surt: poze, demo uneori inutile sunt codur kre nu se vad...avansate...si poate ii doar un amarat de aim kre nai cum sa itzi dai seama decat probabil dak stai langa acea pers in tp ce joakWink

PS: banu nul mai ai
PS2: am zis k ai dinamic k imed ce tziam dat ban o intrat unu tot cu ip 89.41.*.*...si la fel avea 'aim' adik ori juca astronomic or avea cod..si o zis k sa intreb de Fantasy pe ceilaltzi si k azi o sa imi faca demo

deci have a nice dayWink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)