Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
misto hartile playa ;)
#1
lasati-va pareri despre noile harti Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
SUUPER :X:X:X:X (unele)!! Smile oricum aim_map , 35hp_2 , awp_ccc sunt misto + restu
#3
super tari !
#4
uitati-va la urmatoarele....multumim lui mihai si scuze de deranj
#5
daca mai doriti harti interesante va rog sa spuneti acum si facem rost. spuneti ce tip. cs as de fy fun aim vedeti voi
#6
faine tare Smile imi place aim_deagle daca nu ma insel asa se cheama super tare
#7
D1sc0n3cT Wrote:faine tare Smile imi place aim_deagle daca nu ma insel asa se cheama super tare

aim_dgl
#8
asa asta e prea faina Big Grin astept sa mai vad si altele noi mai era unu tot cu deagle deagle_persia sau tot ceva de genu
#9
cauta playa si speedrun .. o harta din tinerete ce se juca pe la sala acuma 6.7 ani .. asa mai mica harta Wink
#10
mi se pare ca o stiu dar dupa nume cum arata?
#11
D1sc0n3cT Wrote:mi se pare ca o stiu dar dupa nume cum arata?

e din caramizi harta Big Grin
#12
da dar tot n-ai pus harta aia :-" stii tu care Big Grin Tongue Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
Ar trebui aduse mult mai multe harti noi...k lumea sa cam saturat de d2,snow si india.si ar trebui sa se joace macar o data pe zi hartile clasice gen inferno,nuke,dust,awp_map etc.
#14
pff in ultima vreme am jucat doar fy_snow ..
#15
D1sc0n3cT Wrote:pff in ultima vreme am jucat doar fy_snow ..
datorita sxe-ului , multor admini nu le mai merge....eu unu nu mai pot inta cu numele meu de admin :roll: :cry:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)