Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mi-am sclintit mana stanga :(((
#1
mi-am sclintit mana stanga Sad((, am alunecat si am cazut in cot Sad(((... am facut radiografie, nu am nik rupt, 10 zile cu bandaj repaos total..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
nasol moment.
eu am cazut la sanius pe genunchiul stang si am avut repaos 10 zile + pastile de vreo 143 lei+ o chestie de plastic care-mi tinea genunchiul fix.
la radiografie mi-a iesit ca am dubla entorsa.
acum mi-a trecut..aproape.
insanatosire grabnica! :mrgreen:

Reply
#3
insanatosire grabnica!
Sad
Reply
#4
BogdaneL#B.u.T. Wrote:nasol moment.
eu am cazut la sanius pe genunchiul stang si am avut repaos 10 zile + pastile de vreo 143 lei+ o chestie de plastic care-mi tinea genunchiul fix.
la radiografie mi-a iesit ca am dubla entorsa.
acum mi-a trecut..aproape.
insanatosire grabnica! :mrgreen:
ms, daca as putea sa joc cu piciorul cs ....Wink, nu ar fi problema ca ma doare de mor sau alte chestii de astea..
aa .. apropo.. am dat mai putin pe pastile,,18 eur - calmante+antibiotic
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
Insanatosire grabnica mariane!
Reply
#6
Insanatosire grabnica si din partea mea, multa sanatate. Atentie sporita pe viitor si la volan si ca pieton! Big Grin
Reply
#7
insanatosire grabnica, si fii optimist: bine ca nu a fost dreapta Tongue

Pai nu poti sa tragi tastatura sub degete? ca banuiesc ca nu esti stangaci si poti misca cu dreapta mousu Big Grin
Reply
#8
Insanatosire grabnica si multa sanatate!
Reply
#9
playa Wrote:insanatosire grabnica, si fii optimist: bine ca nu a fost dreapta Tongue

Pai nu poti sa tragi tastatura sub degete? ca banuiesc ca nu esti stangaci si poti misca cu dreapta mousu Big Grin

pf playa.. mergeeeSmile)).. pot sa misc degetele.. aseara nu puteam.. lets the game begin!


multumesc tuturor...sunteti de mare ajutor.. pe bune acu..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#10
Insanatosire grabnica Marian
Reply
#11
insanatosire grabnica...stiu ca e imposibil sa faci ceva cu mana aia...eu inafara de degete...am avut cam tot rupt Smile)) inclusiv gatul, coastele, maxilarul Smile) te inteleg perfect...dupa ce trece...o sa ai o pofta de cs de o sa ne bati pe toti:x o sa vezi. :*
ps:incearca sa nu iesi la frig cu mana chiar dak e bandajata...o sa ai mereu probleme..te va durea knd va frig..k la reumatism Sad
noth!ng Heart u-s
Reply
#12
amis Wrote:insanatosire grabnica...stiu ca e imposibil sa faci ceva cu mana aia...eu inafara de degete...am avut cam tot rupt Smile)) inclusiv gatul, coastele, maxilarul Smile) te inteleg perfect...dupa ce trece...o sa ai o pofta de cs de o sa ne bati pe toti:x o sa vezi. :*
ps:incearca sa nu iesi la frig cu mana chiar dak e bandajata...o sa ai mereu probleme..te va durea knd va frig..k la reumatism Sad

da fata, noroc ca is 15 grade la mine..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
Sanatate iti urez ca e mai buna ca toate !
Reply
#14
cu alte cuvinte .. te doare-n cot =))
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#15
Catalin Wrote:cu alte cuvinte .. te doare-n cot =))
da sa=mi f.ut una ce ma doare..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)