Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mda....
#1
ooo !!! a venit si ziua in care am luat ban pe U-S.ro!
recunosc ca am avut intentia de a jigni pe cineva Sad ... cu un simplu (m.m) si am gresit ....ADMIN -Londonezul mi-a dat gag pt 5 min ce mi se pare corect !!! si imediat pe baza asta au inceput sa ma jigneasca facandu-ma BUT ... asta tot din partea ADMINULUI Londonezul !!
Iar ADMINUL sklembel (ceva de genul) mi-a dat ban fara sa mai zic nimic avand inca gag!
NU MI SE PARE UN MOTIV PREA BUN PENTRU ACEASTA DECIZIE.....
#2
Bine ai venit pe forum!


daca e adevarat ceea ce zici tu, se va lasa cu admine suspendate/scoase, sa vedem ce zic cei 2 acuzati!
#3
nu-i frumos sa minti Smile.
ai primit gag de la londonezu si ai dat retry! eu am am dat ban 10min pentru retry dupa gag.
#4
Salut ! Ma scuzati ca ma bag aiurea dar vreau sa adresez o intrebare domnului juxtapon ..
Jucai in acel moment de pe slotul tau ?????? ( Swiss ) astept raspunsul tau Alex ..

ps: fiti si voi mai indulgenti ca o sa mai fie jucatori pe server si alta data .............


O zi faina !!
#5
Da eram de pe slot !!! nu mai conteaza ......oricum mi-am luat jucariile si am plecat!
#6
Asteapta sa ea o decizie Administratorii si dupa mai vb si sa aduca dovezi clare adminii cu pricina , nu doar prin vorbe aiurea ca ala a facut aia si ala aia , DOVEZI CLARE .

Bafta !!
#7
ADMINE sKlembar -- pai dupa ce ma jigniti profitand ca am gag .... nu e frumos deloc!
#8
Domnu` Juxtapon in momentul in care ai injurat ai luat gag de la mine 5 min pt ca asa era firesc ... dar cu cv timp inainte sa ti dau gag erai tot agitat numa tu vorbeai si injurai si tot te`am lasat, te am lasat ...ai dat retry dupa gag colegul meu Sklembar ti`a dat 10 min ban cu motivul "ia o pauza" daca nu ma insel...si adumi si mie dovezi ca cnv te`a injurat dintre noi !!!
#9
juxtapon Wrote:ooo !!! a venit si ziua in care am luat ban pe U-S.ro!
recunosc ca am avut intentia de a jigni pe cineva Sad ... cu un simplu (m.m) si am gresit ....ADMIN -Londonezul mi-a dat gag pt 5 min ce mi se pare corect !!! si imediat pe baza asta au inceput sa ma jigneasca facandu-ma BUT ... asta tot din partea ADMINULUI Londonezul !!
Iar ADMINUL sklembel (ceva de genul) mi-a dat ban fara sa mai zic nimic avand inca gag!
NU MI SE PARE UN MOTIV PREA BUN PENTRU ACEASTA DECIZIE.....


Daca BUT ii jignire ...,... da`on pisici ....


Parerea mea ii ca deja se da cam pe DRAMA si Copilarii ..... cu 1o minute de ban ... n`ai murit ... fumezi o tzigara si trec alea 1o minute ....
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#10
juxtapon Wrote:Da eram de pe slot !!! nu mai conteaza ......oricum mi-am luat jucariile si am plecat!

pa!

Topic locked!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)