Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marire admin
#1
salut. doresc marire de admin, macar acolo 2, 3 letere in plus. am <!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/index.php">http://ban.u-s.ro/stats/index.php</a><!-- m --> atatea ore jucate, sunt in top 3 pe ambele rankuri, activitate am avut consider eu si pe forum. nu stiu ce as mai putea face. de jucat pe server, voi fi aici pana spre sfarsit de an, ca pe urma 2 luni sa-mi iau pauza sa ma ocup de licenta klumea si daca toate sunt bune si frumoase voi reveni in forta si pe parcursul masterului, poate chiar si de la munci putin :wink:

si indiferent de decizia staff-ului voi ramane fan cs.u-s.ro! Big Grin
#2
nu te supara dar pentru ce ai vrea niste litere in plus...admin ai de o luna parca, eu zic ca literele alea ar trebui adaugate dupa mai mult timp, ranku si prestatiile tale pe forum si pe server asta nus prea importante. Cu ce ai eu zic ca este de ajuns, un ban, un kick o schimbare de harta Smile
#3
fr0zen Wrote:nu te supara dar pentru ce ai vrea niste litere in plus...admin ai de o luna parca, eu zic ca literele alea ar trebui adaugate dupa mai mult timp, ranku si prestatiile tale pe forum si pe server asta nus prea importante. Cu ce ai eu zic ca este de ajuns, un ban, un kick o schimbare de harta Smile

da si ce e important? sa stai si sa faci reclamatii adminilor, asta era?
esti un omulet plin de surprize, mister frozen... si am sa vin la o intalnire dintr-aceasta a grupului menit ptr a te cunoaste pe tine. n-o lua personal, chiar asa sa stii ca nu ma supar si referitor la commentul tau ma intreb ce te-ar deranja pe tine daca as vrea niste litere in plus, ptr care observ ca ai fii in stare sa torni si pe bunicu' din groapa ptr ele, doar ca, cu caracterul asta jenibil + penibil de care dai dovada nu cred ca esti placut in nici un mediu, fie el si cel online.

Apreciam un CONTRA si atat cererii mele, fara ca sa-mi argumentezi nefondat, dar un om inversunat ca tine niciodata nu stie cand sa spuna stop. astept lamuriri din partea staff-ului cu putere de decizie majora.
#4
Nu trebuie sa va certati de la asta .
Aceste decizii le vor lua ADMINISTRATORII nu te grabi domnule adutultm cand ei vor crede ca merito o marire o sa primesti .
Din partea mea poate sa-ti dea tot alfabetul .

Am uitat sa zic din partea mea ai un PRO mare .

Bafta in continuare la adminat .

O seara buna !

Va multumesc !
#5
Meriti 2-3 litere. De la mine ai un DA!


Ps:incetati sa va mancati unu pe altu, poate adutul vrea mai multe litere,are anumite pretentii pentru ceea ce ofera! :mrgreen:
#6
Pffff...am stat m-am gandit ...si iar m-am gandit .... si inca ma mai gandesc Big Grin Nu zic PRO dar nici CONTRA :lol: si iar ma gandesc... ( dupa 5 min ) PRO la 1 2 litere gen ( xplayer bcdefghij )
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#7
la cum mergi pe sv.. esti ok.. ti-a luat un pic sa intelegi ca atunci cand se vorbeste de echilibrat era vorba despre tine si nu despre playeri.. dar per total.. esti pro
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#8
pro 4 letere
#9
ti-am marit, ia aminte la reguli si evita conflictele daca vrei sa ramana asa.
Bafta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)